'90 יום ארוס' סינגין קולצ'סטר חברה חדשה: שיינה

ממשיך הלאה. ארוס בן 90 יום כוכב סינגין קולצ'סטר יש לו חברה חדשה בחייו בעקבות הפרידה שלו טניה מדורו. המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על האישה שסינגין יוצא כעת.

מי היא החברה החדשה של כוכב סינגין ב-90 יום ארוסה?

בעוד בוגר TLC הצית מחדש את חיי האהבה שלו בעונה 2 של 90 יום: חיי הרווקותרק אחרי הזמן של סינגין בספין-אוף הוא גילה שהוא בקשר רציני.

באדיבות שאן פרנסיסקו/אינסטגרם

"בוא נראה מה קורה! (*לא* כפי שנראה בטלוויזיה)", שיתף יליד דרום אפריקה באמצעות אינסטגרם ביולי 2022, לצד תמונה של הזוג האהוב מתנשק על החוף. גם בת זוגו החדשה, שיינה, שעוברת על ידי שאן פרנסיסקו באינסטגרם, פנתה ל-IG שלה כדי לשתף את ההכרזה הזוגית החדשה.

"לאהוב אותך זה הדבר האהוב עלי," כתבה.

מה התפקיד של חברתה החדשה של סינגין שיינה?

שיינה וסינגין מתפרנסים מיצירת תוכן NSFW OnlyFans ביחד.

בעוד סינגין ושיאינה מבלים את זמנם בטיולים ובחקירת מסעדות חדשות יחד, המעריצים מיהרו לשאול כיצד הם יכולים להרשות לעצמם את אורח החיים שלהם.

"פשוט היה לי מזל להיות בתוכנית," ה ארוס בן 90 יום alum השיב למעריץ בנובמבר 2022. "כל הזמן כשאנשים רואים אותי בחוץ עם קוקטיילים ואוכל מעולה, זה בגלל שזה תמיד בחינם אם אני רק מפרסם… אז אני משתמש בכל המשאבים שלי כדי שזה יקרה… אבל זה נהיה קשה."

מדוע מערכת היחסים של סינגין עם החברה שיינה היא 'שונה' מנישואים לטניה

בעקבות הזמן של טניה בעונה 3 של הספין-אוף, סינגין הסביר לארח שון רובינסון שמערכת היחסים החדשה שלו "שונה בהרבה" מהקשר שלו עם טניה.

"זה מאוד חופשי… היא פשוט נותנת לי להיות אני," ה ארוס 90 יום: באושר ועושר אלום הסביר בחלק 3 של עונה 3 90 יום: חיי הרווקות לספר הכל בדצמבר 2022. "כשפגשתי את טניה, היית כל כך מוכנה לקבל את גדר הכלים הלבנה, כלב מלך קטן וילד."

היכן גרה שיינה החברה החדשה של סינגין?

שיינה היא מסן דייגו, קליפורניה.

"היא יהודיה לא שגרתית," התפרץ סינגין על בת זוגו החדשה כשהיה על הבמה. "אז יש לה פירסינג וקעקועים."

האם חברתו של סינגין שיינה רוצה ילדים?

נקודת מחלוקת מרכזית אחת שהובילה לפילוג של טניה וסינגין באוקטובר 2021 הייתה השקפותיהם השונות לגבי הבאת ילדים לעולם. בעוד טניה רצתה ילדים, סינגין לא ראה בניית משפחה בעתיד שלו.

"אני ושיינה בהחלט דיברנו על זה," הוא המשיך בזמן ספיישל האיחוד. "היא לא רוצה ילדים בכלל."

האם סינגין ושיינה עדיין ביחד?

סינגין ושיינה עדיין ביחד! בדצמבר 2022, בני הזוג חגגו שנה יחד.

"21 בדצמבר ➡️ 22 בדצמבר", כתבה שיינה לצד קרוסלה של זיכרונות חמודים.קישור מקור