'90 יום ארוס' ערב השנה החדשה 2023: איך הכוכבים חוגגים

'90 יום ארוס' ערב השנה החדשה 2023: איך הכוכבים חוגגים

שנה חדשה, חדשה ארוס בן 90 יום חגיגות חג! כוכבי ריאליטי מתוכנית הטלוויזיה המצליחה של TLC אומרים "להתראות" לשנת 2022 ואומרים "שלום" עד 2023. בדיוק כמו רוב האנשים ברחבי העולם, חברי הקאסט האהובים על המעריצים מצפים לשנה החדשה וחוגגים עם החברים, המשפחות והאהובים שלהם. קימברלי "קים" מנזיס, טיפאני פרנקו, ורוניקה רודריגז, מולי הופקינס, איב ארלנו, לריסה דוס סנטוס לימה וכוכבים נוספים חושפים איך הם הולכים לצלצל בערב השנה החדשה 2023 אך ורק ל בקשר.

צוות השחקנים של ארוס בן 90 יום, שהיא תצוגת הדגל של הזכיינית, מורכבת מזוגות המורכבים מאמריקאי אחד וזר אחד שנמצאים במערכות יחסים ארוכות וסיימו או קרובים להשלמת תהליך ויזה K-1 – המאפשר לארוס או לארוסה של אזרח אמריקאי להיכנס באופן חוקי לארצות הברית. ברגע שהזר מגיע לאמריקה, על בני הזוג להתחתן תוך 90 יום. לאחר קיום החתונה, הזר זכאי לקבל גרין קארד. אם בני הזוג לא מתחתנים בתוך מסגרת הזמן של 90 יום, על הזר לחזור לארץ מוצאו.

מאז ארוס בן 90 יום הבכורה של הסדרה בשנת 2014, הזכיינית השיקה ספינאופים נוספים הכוללים ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? (לזוגות שכבר נשואים להמשיך לחלוק את מסעותיהם), 90 יום: חיי הרווקות (לקודם ארוס בן 90 יום כוכבים שנפרדו או גרושים כדי לנסות למצוא שוב אהבה) והתוספת החדשה ביותר לזיכיון, ארוס 90 יום: אהבה בגן עדן – שבו לכל הזוגות יש את הנושא המשותף של אמריקאים שהתאהבו בשותפים מהאיים הקריביים.

עבור חלק מהזרים, זו תהיה הפעם הראשונה שהם חוגגים את ערב השנה החדשה בארה"ב עם בני זוגם האמריקאים. בגלל השילוב של תרבויות, רוב החגיגות שלהם כוללות מסורות מארצות הברית וממוצא ארצם בקרוסאובר חגיגי. אבל רוב מסורות החגים האמריקאיות מקורן למעשה במדינות אחרות.

"אולי המסורת הרווחת ביותר של ערב השנה החדשה היא לחלוק נשיקה עם מישהו מיוחד מיד אחרי שהשעון מצלצל בחצות. נשיקת הסילבסטר באה מגרמניה, והגרמנים המשיכו את המסורת כשהיגרו לארצות הברית בשנות ה-1800, על פי ארצות הברית היום. עד שנות ה-1900, נשיקה בחצות בערב ראש השנה הייתה נהוגה ברחבי הארץ ועדיין היא היום.

אז איזה ארוס בן 90 יום כוכבים חולקים נשיקות עם בני זוגם או בני זוגם בחצות ב-1 בינואר 2023? המשך לגלול למטה כדי לגלות כיצד חברי הקאסט האהובים עליך חוגגים את ערב השנה החדשה!

קישור מקור