90 יום ארוס פטריק תאילנדים

'90 יום ארוס' פטריק מנדס שווי נקי: איך הוא מרוויח כסף

תעבוד קשה כדי לשחק קשה! ארוס בן 90 יום כוכב פטריק מנדס בעל הון נטו בריא, הודות לעבודתו המשתלמת. אבל כאשר ארוסתו למרחקים ארוכים, תאילנדים רמוןשעברה מארץ הולדתה ברזיל לארצות הברית עם אשרת K-1, הוא הבחין במהירות שהכספים שלו נמתחים כשהוא נאלץ לתמוך כלכלית בכלתו לעתיד. המשך לגלול למטה כדי ללמוד כמה שווה פטריק ואיך הוא מרוויח את הכסף שלו!

מהו השווי הנקי של כוכב "90 הימים" פטריק מנדס?

לפי מספר חנויות, השווי הנקי של פטריק מוערך ב-300,000 דולר.

איך כוכב "90 הימים" פטריק מנדס מרוויח את כספו?

כפי ש בקשר דווח בעבר, לפטריק הייתה קריירה מצליחה כמרים משקולות מקצועי והוא אפילו התאמן לאולימפיאדה. עם זאת, הקריירה שלו נקטעה לאחר שנבדק פעמיים ברציפות על חומרים אסורים.

"אחרי שקריירת הרמת המשקולות שלי הסתיימה, עברתי לטקסס והתחלתי לעבוד במכירות. אני מוכר כעת אבטחה לבית מדלת לדלת ואני מנהל צוותי מכירות ברחבי טקסס", הסביר יליד מסצ'וסטס בכתב הוידוי שלו. "היו לי המון הצלחה בקריירה שלי מדלת לדלת, אבל מאז שהכרתי תאילנדים, שמתי אותה במקום הראשון אז הייתי בברזיל 14 פעמים, שבועיים בכל פעם. בכל פעם שאני הולך לשם ואני לא עובד, אני מפסיד בעצם 1,000 דולר ליום. אז, אתה יודע, זה להיט גדול."

מדוע כוכב "90 הימים" פטריק מנדס והתאילנדים רמון רבים על כסף?

כשהתאילנדים הגיעו לאמריקה, היא התיישבה בביתו הישן של פטריק באוסטין. עם זאת, שבועות ספורים לאחר הגעתה, בני הזוג הרים את עצמם ועברו לדאלאס לעבודתו של פטריק. ברגע שהם הגיעו לדאלאס, תאילנד מיהרה להביע את אכזבתה בבית בדאלאס והיא הרגישה שהוא קטן יותר מזה שבאוסטין.

"אין לי סבלנות אם התאילנדים לא מרוצים מהבית. כאילו, אפס," אמר פטריק בכתב וידוי. "גדלתי בפארק קרוואנים. וזה היה עם שישה אנשים, מה שאומר שכולם חולקים חדרי שינה. כשמגיע מנקודת המבט הזו, זה פשוט מעצבן אותי. וזה דגל אדום ענק בשבילי. זה אתה יודע, בית של כמעט מיליון דולר!"

באדיבות Thais Ramone/Instagram

בפרק של 19 ביוני, התאילנדים עדיין לא התיישבו היטב בחלל החדש שלהם אז פטריק לקח אותה לחנות רהיטים מקומית כדי לבחור קישוטים כדי לגרום לבית להרגיש כמו בבית. עם זאת, בני הזוג התעמתו על רקע כספים כאשר התאילנדים החלו לבחור פריטים עם תגי מחיר גבוהים.

"לתאילנד יש נקודה נכונה לגבי הפיכת הבית ליותר שלה. אני רוצה שהיא תרגיש בנוח, אבל אף פעם לא הייתי גדול על דברים כמו קישוטים על הבית ודברים אקראיים שפשוט תלויים על הקיר. אני חושב שזה רק בגלל שגדלתי עני. אתה בהחלט לא קונה קישוטים כשאתה עני, אתה קונה אוכל”.

פטריק טען שהוא "כבר הוציא בערך 10,000 דולר" על תאילנדים מאז הגיעה לאמריקה. "אני מניח שאני מקבל רגליים קרות מבזבז כסף על תפאורה כשאתה כאן הגדיל את יוקר המחיה שלי מאוד, בנוסף צריך לשלם עבור חתונה בחודשיים הקרובים," אמר פטריק. "זה פשוט הרבה."

לאחר שעזבו את החנות עם אגרטל של 40 דולר, בני הזוג נקלעו לריב מתוח לאחר שחזרו הביתה. תאילנדים גילו שפטריק מעולם לא גילה לה כמה הוא מרוויח או כמה כסף יש לו בבנק. "אני מרוויח מספיק," הסביר פטריק. "זה משתנה."

פטריק אמר לתאילנדים שהוא יהיה יותר פתוח איתה לגבי הכספים שלו ברגע שהם יהפכו לבעל ואישה. הם המשיכו להילחם ופטריק זרק מזומן וכרטיס האשראי שלו לעבר תאילנדים כדי שתוכל לחזור לחנות הרהיטים ולקנות את הפריטים שרצתה, מה שהוביל אותה להתרחק ממנו.

"זה למעשה גרם לי לחשוב ולהבין שאבי צודק", אמרה תאילס בכתב הווידוי שלה. "הוא חושב שהאמריקאים רק רוצים לנצל את הנשים הברזילאיות, שהם רוצים לקנות אותנו בכסף [Patrick’s] ההתנהגות גורמת לי לדאוג. לא כך גבר צריך להתייחס לאישה. זה לא מכבד".

כדי לברר אם תאילנדים ופטריק עדיין ביחד, לחץ כאן.

קישור מקור