'90 יום ארוס' רוברט ספרינגס, סיור ביתי של אני פרנסיסקו: תמונות

'90 יום ארוס' רוברט ספרינגס, סיור ביתי של אני פרנסיסקו: תמונות

בעלי בתים גאים! ארוס בן 90 יום כוכבים אלא פרנסיסקו ו רוברט ספרינגס רכשו את ביתם הראשון יחד בדלתונה, פלורידה, במאי 2022 תמורת 335,000 דולר.

על פי רישומי מעשה הושג באופן בלעדי על ידי בקשר בספטמבר, הבית יושב על מגרש של 0.23 דונם ומשתרע על פני 1,731 רגל מרובע. הבית החד-משפחתי בן קומה אחת וכולל ארבעה חדרי שינה, שני חדרי רחצה וחניון לשתי מכוניות.

החצר האחורית נחמדה בדיוק כמו החלק הפנימי של הבית. הוא הגיע מצויד בפטיו עם מסך-אין הכולל בריכה בתוך הקרקע ומטבח חיצוני, שכוכבי הריאליטי מרוויחים ממנו את המרב על ידי בילוי זמן רב בחוץ.

אנני מציגה את הבית באופן קבוע באמצעות מדיה חברתית, בזמן שהיא שיתפה עדכון על איך המשפחה התמקמה בבית בספטמבר 2022. "יום ראשון בבית… נהנה מהבית החדש שלנו שאלוהים [gave] לנו החיים [sic]למרות שהחיים מלמדים אותי שחומר הוא כלום כשחסר לנו אדם חשוב שימלא חלל גדול", יליד הרפובליקה הדומיניקנית כיתוב סט תמונות שצולמו בחצר האחורית כשהיא שוכבת ליד הבריכה, כשהכיתוב מתורגם מספרדית לאנגלית.

לאחר שהתחברו לראשונה באינטרנט והתארסו שמונה שעות בלבד לאחר שהכירו זה את זה באופן אישי בפעם הראשונה, רוברט ואני עשו את הופעת הבכורה שלהם בריאליטי בעונה 7 של ארוס בן 90 יום. הזוג המשיך לככב בכמה מהספינים של הזכיינית, כולל פרקים של ארוס 90 יום: שיחת כריות החל משנת 2020.

הם קשרו את הקשר בספטמבר 2019 ו קיבלו את ילדם הראשון בברכה, הבת עלייהבאפריל 2020. רוברט הוא גם אב ל הבן ברייסון ממערכת יחסים קודמת.

אנני ורוברט התמודדו עם טרגדיה כשהילד השני שלהם, בנם אדריאלנפטר כשהיה בן 7 חודשים בלבד באפריל 2021 בעקבות א ניתוח לא ידוע.

"זה אחד הימים הגרועים בחיי, הבן שלי אדריאל ספרינגס מת", כתבה אנני דרך אינסטגרם בזמן. "אני הרוס ו [so is] המשפחה שלי… החיים כל כך קשים וקשים. מעולם לא חשבתי שאאבד את הבן שלי. הוא היה לוחם… הלב שלו לא יכול היה לעמוד בזה… הלב שלי שבור זה כאב גדול… כל כך קשה".

המשיכו לגלול כדי לראות תמונות של ביתם של אנני ורוברט בפלורידה.קישור מקור