'90 יום ארוס': תמונות של שינויי שיער: תמונות שחקנים

'90 יום ארוס': תמונות של שינויי שיער: תמונות שחקנים

ארוס בן 90 יום כוכבים ידועים בכך שהם לוקחים סיכון לאהבה – אבל זה לא נעצר שם. במהלך השנים, צופי TLC פגשו חברי צוות מכל העולם וחלקם סיכנו את הכל בצורה של שינוי שיער מוחלט.

מי שלא מפחדת לשנות את המראה שלה היא בוגרת עונה 1 פאולה מייפילד. הוצג בתור ברונטית בעונה הפותחת של זכיינית הדגל של הרשת עם הבעל עכשיו ראס מייפילדילידת קולומביה החליפה את הלוקים הארוכים והייחודיים שלה מבלונדינית זוהרת לגוונים נועזים של ורוד ואדום.

בעקבות הופעתה בסדרה, אמא של אחת הלכה לתחביב נועז אחר, היאבקות. "רבים מכם לא מבינים למה בחרתי להיות מתאבק, וזה בסדר, אבל אני רוצה שתדע שאני אוהב את מה שאני עושה!" היא סיפרה לעוקבי האינסטגרם שלה במרץ 2022. "ניסיתי הרבה דברים בחיי, ולראשונה, אני מרגישה שאני מתאימה! כולנו מנסים למצוא אושר ולוודא שאנחנו משיגים את המטרות הקטנות שלנו!"

עוד מפורסם ארוס בן 90 יום פרצוף שלא מפחד לטלטל את העניינים הוא שרלוטסוויל, וירג'יניה, יליד, קארה באס. הוצג לראשונה לצד אהבה למרחקים ארוכים גיירמו רוז'ר בעונה 9, קארה התחילה את מסע הריאליטי שלה בטלוויזיה כשהיא מטלטלת בוב קצר וחצוף.

עם זאת, ידוע שהחדשה של TLC משנה את המראה שלה ואינה מתביישת באהבתה לתוספות שובבות או לחתכת כסף בלונדינית נוספת. אחרי שעשה היסטוריה לצד חברים לצוות תאי רמון ו פטריק מנדס כששני הזוגות הודיעו שהם מצפים לילדיהם הראשונים במהלך הסיכום באוגוסט 2022 – קארה שינתה את המראה שלה כהכנה לחיי אמא.

"להחזיר את הבלונדינית כך שתתאים לטבעי שלי", היא שיתפה באמצעות אינסטגרם בספטמבר 2022. "רציתי לא לדאוג לתחזוקת השיער עם בוא התינוק הקטן".

שינתה את המראה שלה עם פחות מחויבות, עונה 9, קוסטר תאייס החליפה את החוטים השחורים הארוכים שלה בפאה בלונדינית אפר.

"אני בלונדיני!!! מה אתה חושב?" ילידת ברזיל כתבה לצד תמונה של שיערה הבהיר והבהיר. בעוד המעריצים בקטע התגובות היו חלוקים בדעה שלהם, היא הוסיפה בצחוק, "אל תהיה [a] שונא, אני נראה כמו קרדשיאן".

המשך לגלול כדי לראות תמונות של הטובים ביותר ארוס בן 90 יום טרנספורמציות שיער.

קישור מקור