חפירות חדשות מחפשות אחות אחות כוכבים גאריק דניאל מריפילד בניין בית ענק 2 דונם של אדמה

Garrick, Dannielle Merrifield סיור ביתי

בית מתאים למשפחה ברבים! מחפש אחות אחות כוכבים גאריק מריפילד ו דניאל מריפילד בונים בית חלומות מותאם אישית משלהם, אחד המתאים באופן מושלם לדרך החיים הפוליגמית שלהם.

"יש לי חברה לבניית בתים בהתאמה אישית", הסביר אב לשניים בבכורה של עונה 4 ביוני 2022. "אז הרבה יותר קל לנו, כמשפחה, לעצב בית שמתאים לסגנון החיים הרבים שלנו".

ה בית חלומות מעוצב בהתאמה אישית משתרע על קצת פחות מ-4,000 רגל מרובע ו מתגאה בשבעה חדרי שינה וארבעה וחצי חדרי רחצה. גאריק רכש את שני הדונמים של הקרקע תמורת 57,500 דולר בבואנה ויסטה, קולורדו, ב-27 באפריל 2020, ודניאלה נוספה לשטר כמה חודשים לאחר מכן.

באשר לסידור השינה של גאריק עם נשותיו, תמיד היה מתוכנן שלגאריק יהיה חדר משלו.

"זה המאסטר של גאריקס ואז יש עוד אדון אחד למעלה," הסבירה דניאל כשהיא ערכה להוריה סיור באתר הבנייה של הבית. "כאשר ברט ואני מתחלפים עם גאריק, זה יהיה החדר שלנו בקומה העליונה. אז, קצת נחלוק, יהיו לנו שתי מיטות."

למרות שזו תהיה "התאמה" לדניאל לא להיות עם גאריק כל ערב, היא הוסיפה, "תמיד הייתי ממש קרובה עם החברות שלי, אז כל העניין של שיתוף חדר הוא די מרגש אותי."

הנכס מגיע גם עם יחידת גיסים להוריה של דניאלה כדי להיות בקרבת מקום ובהישג יד. "להורים שלי, יש, בעצם, דירה קטנה משלהם, הייתי קוראת לזה", הסבירה בהמשך הפרק. "אנחנו רוצים להיות קרובים אליהם כשהם מזדקנים ולהיות מסוגלים לעזור להם. הם היו ממש אדיבים ותומכים בכך שאנחנו חיים אורח חיים רבים".

בזמן בניית הבית, בני הזוג – שחולקים את הבנים המתבגרים גרמיה וסולומון – מתגוררים באופן זמני במגורים קרובים בקרוואן עם גלגל חמישי.

בני הזוג מריפילד לוקחים על עצמם את המאמץ הפיננסי הגדול כשהם יוצאים למסע לחפש אישה שלישית. הצמד חיזר אחרי היפהפייה הברזילאית, רוברטה – אותה הכירו דרך אתר היכרויות פוליגמיה ב-2019 – במהלך העונה הראשונה והשנייה של הסדרה. לאחר מספר נסיעות לחו"ל, גאריק הציע נישואים לדרום אמריקה והיא אמרה "כן". בעוד שהגעתה של רוברטה לארה"ב התעכבה בגלל בעיות רפואיות של בני משפחה קרובים, העונה הקרובה מתעדת את זוג הרבים בחיפושיהם כשהם מחזרים אחרי אישה שלישית.

TLC

'מחפש אחות אחות'.

"עבדנו על הבית הזה בערך שנה וקצת שלושה חודשים. זה היה מסע ארוך", הסביר מאוחר יותר בפרק ביולי 2022. "זה נועד עבור משפחת הרבים שלנו כדי להכיל את רוברטה ותינוקות עתידיים ואפילו… אשה שלישית אולי."

גלול למטה כדי לראות התקדמות בבית החלומות של Merrifield!

קישור מקור