פדרו-שנטל-עדיין-ביחד

Pedro Jimeno Shades Chantel Amid Divorce

אקסים לא כל כך ידידותיים. שנטל המשפחה כוכב פדרו חימנו פרסם עוד הודעה סתמית שהצלה לכאורה על אשתו הפרודה, שנטל אוורטבתוך הגירושים המתמשכים שלהם.

"אנחנו חיים בעולם של מראה שבו איך אתה נראה מבחוץ חשוב יותר מאיך שאתה נראה מבפנים", ארוס בן 90 יום alum כתב בהודעה שהועלתה לסטורי שלו באינסטגרם ביום שני, 1 באוגוסט. "התפוח אולי נראה יפה מבחוץ אבל רקוב מבפנים."

זוג הריאליטי לשעבר הגיש בקשה לגירושים במאי 2022, חודש לאחר הפרידה וכמעט שש שנים לאחר שהתארסו בסתר במהלך העונה הרביעית של תוכנית ה-TLC המצליחה. הם התמודדו עם מכשולים רבים במהלך מערכת היחסים שלהם, כאשר בני משפחתם היו הסיבה העיקרית לקונפליקטים המתמידים. אף אחת ממשפחותיהן לא אישרה את הקשר, מה שגרם ללחץ קבוע על הרומן ביניהם.

"הפעם הראשונה [we] אכל ארוחת ערב עם המשפחה שלך היה קצת מבולגן ליד השולחן כי כולם [was] שואל אם אני רוצה להתחתן איתך בשביל גרין קארד, או שניסיתי להשיג גרין קארד בשבילך", אמר יליד הרפובליקה הדומיניקנית Us Weekly באוקטובר 2020.

TLC

שלוש עונות של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? ומופע ספין-אוף מאוחר יותר, המשיכו להתעורר מתחים בין המשפחות המעורבות, מה שבסופו של דבר הוביל את פדרו להגיש תביעת גירושין בטענה שנישואיהם "נשברו באופן בלתי הפיך".

בזמנו, כוכב הריאליטי ביקש שימוע חירום לאחר שטען כי האקסית שלו משכה יותר מ-257 אלף דולר מחשבון העסק המשותף שלהם, תוך כדי לכאורה העברת חלק מהכסף לאחותה. חורף אוורטהשם של. עם זאת, השופט דחה את הבקשה באותו חודש עם הגשתה.

שנטל הגישה תגובה ביולי 2022, וטענה שהמתווך בגד בה וציטט "אלימות פיזית במשפחה, כמו גם כאב נפשי" במסמך. פדרו הגיב בפומבי לדרמת הגירושים באותו חודש על ידי פרסום הודעות סתמיות באינטרנט לכאורה על האחות המוסמכת.

"זכור, שלאנשים יש מושג מדויק על איך אנחנו צריכים לחיות את החיים שלנו, אבל לאנשים האלה אין מושג איך לחיות את החיים שלהם", הוא כתב בסטוריז שלו באינסטגרם ביולי 2022.

במהלך הצצה לפרק של יום שני, 1 באוגוסט של שנטל המשפחה, יליד אטלנטה הפתיע את אמו של פדרו בטיול לרפובליקה הדומיניקנית לאחר שהביע שהוא רוצה להיפרד ממנה. שנטל הגיעה לביתה של חמותה לשעבר בזמן שהעניקה לה זוג חדש לגמרי של משקפי שמש של פראדה, בתקווה להציל את נישואיה המתוחים. ברגע שלידיה שוחחה בסרטון עם בנה וסיפרה לו על הביקור המפתיע של אשתו הפרודה, הוא נראה מוטרד.

"אמא שלי [is] כמו צ'פיאדורה – [a] 'חופר זהב'", אמר במהלך הוידוי שלו. "אמא שלי אוהבת לקבל [gifts] ושנטל [knows] זֶה. אם היא [is trying] כדי להציל את הנישואים שלי, אתה לא צריך להביא כמה משקפיים או להביא דברים לאמא שלי. רק תביא את הלב שלך וזהו. [Don’t] נסה להעמיד את אמא שלי נגדי."

קישור מקור