'RHOC' עונה 17: שחקנים, תאריך בכורה, פרטים

הם חזרו! הגברות של עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' ללא ספק יחזיר את הדרמה למסך הקטן בעונה 17 של סדרת הריאליטי האהובה, שעטפה את ההפקה בנובמבר 2022. המשך לקרוא כדי לדעת על עונה 17 של RHOCכולל צוות השחקנים, תאריך הבכורה, איזו עקרת בית מקפיצה זיכיונות ועוד.

שחקנים של 'עקרות הבית האמיתיות ממחוז אורנג' עונה 17

הת'ר דוברו, שאנון בידור, אמילי סימפסון, ג'ינה קירשנהייטר ו שופטת תמרה כולם חוזרים ל בראבו זיכיון – שהוצג לראשונה ברשת ב-2006 – לעונתו ה-17.

טמרה, שהצטרפה לתוכנית הריאליטי הוותיקה במהלך עונה 4 עד לעזיבת עונה 14 ב-2020, אישרה שהיא תצטרף שוב לצוות השחקנים במהלך הופעה ב- צפו במה שקורה בשידור חי עם אנדי כהן ביולי 2022, אומר למארח אנדי כהן"השופט חזר והדרמה בישיבה", לאחר חודשים של ספקולציות.

הפטריארך של בראבו הגיב, "גבירותי ורבותי, זה נכון – שופט טמרה חוזר ל עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג'."

MediaPunch/Shutterstock

היוצר המשותף של Vena CBD, שחזר לראשונה לזכיינית במהלך העונה השנייה של טיול בנותפתחה על תהליך הליהוק במהלך פרק שלה "שני T'ים בתרמיל" פודקאסט עם עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס אלום ו מארח משותף טדי מלנקמפ באותו חודש, וחשפה שהיא לא בטוחה אם היא תצטרף ל RHOC לוהק לעונה הקרובה.

"אני מדברת עם ההפקה כבר כחודשיים", אמרה אז טמרה לטדי. "ולא ממש הייתי בטוח. האם הם התכוונו לשאול אותי בחזרה? לא לשאול אותי בחזרה? באמת לא ידעתי."

במהלך שאלות ותשובות בנובמבר 2022 באינסטגרם, ה בעלים לשעבר של Cut Fitness הקניטה איך זה מרגיש לחזור לתוכנית שהשיקה את קריירת הריאליטי שלה בטלוויזיה. "שכחתי כמה זה היה מתיש! צחקתי, בכיתי, צעקתי, שתיתי הרבה", כתבה אז via ערכת ריאליטיוהוסיפה, "הכרתי חברים חדשים וניתחתי מחדש חברים ישנים."

בעוד שהמעריצים יראו פרצוף מוכר חוזר לסדרה, עונה 16 חדשים נואלה ברנרר ו ד"ר ג'ן ארמסטרונג לא יופיע בעונה החדשה ביותר.

"המשפחה שלי והעבודה שלי הם ההיבטים החשובים ביותר בחיי, אז אני מתרחק RHOC ולהתמקד בהם", כתבה ג'ן ב-a יולי 2022 פוסט באינסטגרם.

'RHOBH' אלום טיילור ארמסטרונג מצטרף לקאסט 'RHOC'

טיילור ארמסטרונגשהופיע במקור בשלוש העונות הראשונות של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילסעשתה בראבו היסטוריה לאחר שהוכרז שהיא תצטרף עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג'מה שהופך אותה לעקרת הבית הראשונה שקופצת ערים.

האם ויקי גונבלסון חוזרת ל-RHOC?

למרות "OG של ה-OC" ויקי גונבלסון נצפתה בצילומים – ואפילו בנסיעות! – עם ה RHOC צוות, היא לא חוזרת לתוכנית כחבר צוות רשמי.

"רק ה-Tres Amigas, אנחנו אוכלים ארוחת צהריים. בהחלט צילמנו סצנה קטנה", אמר מייסד קוטו ביטוח E! חֲדָשׁוֹת באוקטובר 2022, בהתייחס לכינוי הקבוצה שלה, שאנון וטמרה. "אני הולך לעשות קמיע קטן – פעם או פעמיים – זהו זה העונה. זה היה טוב."

האם שאנון בידור וג'ון יאנסן עדיין ביחד?

שאנון התחילה לצאת ג'ון יאנסן ביולי 2019, שלושה חודשים בלבד לאחר גירושיה עם בעל לשעבר דוד בידור הושלם סופית. למרות שהזוג עבר כמה עליות ומורדות – במיוחד במהלך התפרצות ראשונית של COVID-19 והשבתות כלל ארציות בשנת 2020, שחלק גדול מהן תועד במהלך העונה ה-15 של RHOC – נראה היה שאנון וג'ון מתחזקים, שכן הוא הופיע בקביעות בתוכנית, לעתים קרובות מגן על שאנון ונצמד לצידה בתוך הדרמה בינה לבין חברי השחקנים האחרים.

שאנון בידור
גרגורי פייס/שטרסטוק

עם זאת, בינואר 2023, אמא לשלושה חשפה שג'ון סיים את מערכת היחסים שלהם בנובמבר 2022 – כשבוע לאחר שהצילומים לעונה 17 עטפו.

"כל מה שאני יכול לעשות זה לחזור בראש שלי על מה שהוא אמר לי בזמן שצילמנו", אמרה שאנון אֲנָשִׁים. "היינו במקום נהדר. אבל שבעה ימים לאחר מכן, כשהמצלמות היו מושבתות, זה היה סיפור אחר לגמרי. הוא אמר לי שהוא גמר עם הקשר. ולשמוע מה שהוא אמר לי אז היה הרסני לחלוטין".

היא המשיכה, "מעולם לא אהבתי אף אחד יותר בחיי. קיוויתי שזה האיש שאיתו אני הולך לבלות את שארית חיי. רציתי שזה יסתדר. מעולם לא אהבתי מישהו כמו שאהבתי את ג'ון. אבל ברור שהוא לא הרגיש אותו הדבר".

מתי עונה 17 של 'RHOC' מגיעה לאקרנים?

למרות שלא הוכרז תאריך בכורה רשמי, המעריצים יכולים לצפות עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' לחזור לבראבו מתישהו במחצית הראשונה של 2023.קישור מקור