'Teen Mom OG' Alum Photos

'Teen Mom OG' Alum Photos

תמיד משתנה. אמא נוער OG אלום מקנזי אדוארדס (לבית סטנדיפר) הוצגה לראשונה למעריצים כשהחלה לצאת Maci Bookoutהאקסית של ריאן אדוארדס. מאז שנכנסה לאור הזרקורים, הצופים יכלו לצפות במקנזי מתנסת בסגנון שלה בתוכנית וברשתות החברתיות.

מאסי וריאן הופיעו בעונה הראשונה של 16 ובהריון בשנת 2009. במהלך הפרק, השניים נאבקו כדי לגרום למערכת היחסים שלהם לעבוד כשהם התכוננו לקבל בברכה ילד משותף. ב-27 באוקטובר 2008, מאצ'י ילדה את בנם, בנטלי אדוארדס. ריאן ומאצ'י התארסו, אם כי בסופו של דבר נפרדו בשנת 2010 בפרק השני של אמא מתבגרת.

לאחר הפרידה שלהם, למיסי וריאן היה קשה להורות לבנטלי כשהם יצאו עם אנשים אחרים. ה חֲסִין קְלִיעִים הסופר מצא בסופו של דבר אהבה עם טיילור מקינילו נישאה בשנת 2016. הזוג חולק את הילדים ג'ייד ומאבריק ביחד.

בינתיים, ראיין מצא אהבה עם מקנזי, לה התחתן בשנת 2017. בני הזוג הם ההורים לבן ג'אגר ולבת סטלה.

בעוד שראיין נראה הרבה יותר מאושר במערכת היחסים הנוכחית שלו בהשוואה לרומן הכושל שלו עם מאסי, לאב לשלושה היה חלק ניכר מהדרמה שלו בנישואים. ביום חתונתם, מצלמות MTV תיעדו את ריאן נוסע בשיא סמים בדרך לחתונה שלהם עם מקנזי במכונית.

במרץ 2022, מקנזי שברה את שתיקתה על השערורייה כשמעריץ שאל אותה במהלך שאלות ותשובות בסטוריז באינסטגרם, "מה גרם לך לעבור את הנישואין לריאן כשהיה כל כך גבוה? כל כך גבוה בעצם שהוא יכול היה להרוג את שניכם?" היא ענתה, "הייתי צעירה, מבולבלת, עצבנית ולקחתי החלטה גרועה מאוד. אני כל כך אסיר תודה שאף אחד לא נפגע".

"עשינו שלום עם זה מזמן ביחד", הוסיפה.

הדרמה נמשכה כשהמעריצים צפו בריאן ומקנזי יש כמה חילוקי דעות עם Maci לגבי איך לגדל את בנטלי. המצב הסלים כאשר טיילור נכנסה למשחק צעקות עם הוריו של ריאן, ג'ן ו לאריבמהלך א אמא נוער OG איחוד בשנת 2021.

במרץ 2021, מקנזי אישרה שהיא, ריאן, ג'ן ולארי פוטרו מהתוכנית. "שום דבר לא קרה, פשוטו כמשמעו, כלום. בדיוק קיבלנו טלפון אתמול מ [producers] מורגן [J. Freeman] ו לארי [Musnik] ב-MTV," אמר מקנזי בלי כדור בדולח. "הסוכן של Maci עלה להם מעל הראש והלך ל-Viacom ואמר שהם רוצים להתמקד בכל היכולות של Maci ובכל מה שהיא עושה ושהקדשנו את הזמן בתוכנית שהיא יכולה להשתמש כדי להראות את כל זה."

המשיכו לגלול כדי לראות כיצד הסגנון של מקנזי השתנה במהלך השנים.

קישור מקור