'The Family Chantel' Winter Everett: עדכון ברבי לירידה במשקל

זוהר, ילדה! שנטל המשפחה כוכב חורף אוורט לקחה איתה מעריצים למסע ניתוח ההרזיה שלה כשהיא תיעדה כל צעד בסדרת הריאליטי המצליחה של משפחתה. וינטר קיבל השראה לעבור ניתוח הרזיה על ידי קיילה לה ונדaka "בארבי ההרזיה" ב-TikTokוקיילה פותחת בלעדית בקשר על איך מתנהלת וינטר במסע הירידה במשקל שלה.

"מסע החורף הולך נהדר. היא זוהרת. הביטחון העצמי שלה פשוט זורח", אומרת קיילה באופן בלעדי בקשר בראיון וידאו. "אנחנו שומרים על קשר הרבה בשלב מוקדם. היא הייתה מיילת לי ופשוט שואלת, 'היי, זה נכון?' או, 'הסקאלה לא זזה השבוע'. פשוט הייתי אומר לה, 'פשוט תמשיכי לעשות מה שאת עושה, פשוט הישאר בכיוון, תוודא שאתה שותה מספיק, מקבל מספיק חלבון וישנה מספיק!'”.

באדיבות ווינטר אוורט/אינסטגרם (2)

ה-TikToker המשיך, "ועכשיו אני רואה אותה עושה הרבה כושר ומתאמן כל יום ואני אוהב את זה כי אתה יודע, אני עושה את אותו הדבר ואני מנסה לתת דין וחשבון לאנשים ולהעמיד גם את עצמי באחריות. אז אני רואה אותה עושה את זה. אז אנחנו די מעודדים אחד את השני".

כפי שהמעריצים צפו בעונה 4 של TLC's שנטל המשפחהוינטר התחבר לקיילה, שעובדת כמנהלת מדיה חברתית ב אליאס אורטיז וחברה – מרפאה לירידה במשקל בטיחואנה, מקסיקו. קיילה הייתה פתוחה לגבי הניסיון שלה ב-EOC עבור ניתוח הרזיה משלה, ווינטר החליטה לעבור הליך של שרוול קיבה עם ד"ר אליאס אורטיז לאחר שראיתי את התוצאות של קיילה באינטרנט.

"בנסיעה למקסיקו, התנאים המוקדמים לניתוח הם הרבה יותר קטנים מאשר כאן באמריקה וזה יותר חסכוני", אמרה וינטר, בת 26, בווידוי שלה בבכורה של עונה 4. "המשפחה שלי, הם מאוד סקפטיים לכל הרעיון, אבל קיבלתי את ההחלטה הזו לבד וזה מה שאני רוצה לעשות, אז אני הולך לעשות את זה."

לצופים רבים היו מחשבות דומות גם לגבי שווינטר נוסע למקסיקו כדי לעבור ניתוח להרזיה, אבל קיילה חולקת כמה עצות למי שאולי מסתייגת מלצאת מארצות הברית לתיירות רפואית. "העצה הכי גדולה שלי תהיה לעשות את המחקר שלך. חקרו את המנתח שלכם, אם אתם בוחנים לעבור ניתוח בריאטרי, בהחלט חפשו את אליאס אורטיז והחברה", היא מסבירה. "טיחואנה היא הבירה הבריאטרית של העולם. EOC היא החברה הגדולה ביותר בטיחואנה. ד"ר אורטיז הוא גם פרופסור בריאטרי. תעשה את המחקר שלך, מספרים לא משקרים, סטטיסטיקה לא משקרת. אז ודאו שאתם בהחלט הולכים עם מנתח מנוסה. אבל גם אל תהיה סקפטי. אל תפחד כי כמה מהמנתחים הטובים בעולם נמצאים במדינות אחרות".

עדכון ברבי לירידה במשקל המשפחתית של שנטל חורף
Discovery+; באדיבות @wls_barbie

אחד הפחדים הגדולים ביותר של וינטר לגבי ניתוח שרוול קיבה היה שהיא פחדה שמכיוון שכל כך הרבה מהזהות שלה מושרשת בהיותה אישה אופנתית ויפה במידות גדולות, היא חששה שהיא תאבד את זהותה כשהיא מתחילה להשיל את הקילוגרמים. . עם זאת, קיילה הבינה לחלוטין מאיפה מגיע וינטר והצליחה להרגיע את דעתה.

"כשווינטר דאגה לאבד את זהותה בתור הילדה המופלאה הזו, יכולתי להזדהות לגמרי", מסבירה קיילה. "אמרתי לה, תראי, את יודעת, כל זה ישאר אותו דבר. זה הולך להגביר, יכול להיות שיש אנשים שאתה כבר לא מעורר השראה וזה בסדר כי הולך להיות עולם חדש לגמרי שאתה מעורר השראה עבור כל האנשים האלה שרוצים לשנות, שרוצים להיות בריאים יותר."

קיילה ממשיכה, "אני מרגישה שחיוביות בגוף היא לא גודל מסוים, חיוביות בגוף היא לאהוב את הגוף שלך, לא משנה באיזה גודל, לאהוב את הגוף שלך מספיק, אם אתה רוצה לשנות כדי לשנות. וזה בסדר. פשוט הסברתי לה ושיתפתי תמונות שלי והייתי כמו, 'היי, אני עדיין, יש לי את אותם בגדים. שיניתי אותם. התאמתי אותם כך שיתאימו לי עכשיו'. כאילו, האסתטיקה שלי עדיין נשארה זהה. וזה פשוט, עכשיו הרבה יותר קל לעשות קניות, אז האסתטיקה שלי קצת התגברה עכשיו כשהדברים הרבה יותר נגישים עבורי."

"אז כששיתפתי את התמונות האלה ואת החוויות שלי איתה, כי זה קצת מסובך בהתחלה כי אתה נמצא בדמוגרפיה כל כך מסוימת ואז אתה כן משתנה", מוסיף אישיות המדיה החברתית. "ואז, כמו שאמרתי, אתה לא נותן השראה לאנשים האלה, אז אתה מרגיש כמו, 'טוב, לאן אני שייך עכשיו?' ואז נפתח עולם חדש של אנשים אחרים שאתה כן מעורר השראה. אני חושב שאחרי שקיימנו את הצ'אט הזה, זה גרם לה להרגיש הרבה יותר בטוחה להמשיך עם זה ולהבין ש'אני לא צריך לשנות, הגוף שלי ישתנה, אבל אני עדיין אותו דבר'. אתה פשוט נעשה יותר ממושמע, יותר מובנה ופשוט יותר מסוגל לעשות דברים".

kayla la vende הרזיה ברבי
באדיבות @wls_barbie

לאחר שעברה את ההליך לפני כמעט שנה, ווינטר המשיכה לתעד את מסע הירידה במשקל שלה ברשתות החברתיות עם מעריצים. ההתקדמות שלה בירידה במשקל עברה כל כך טוב, עד שקיילה אומרת כי ילידת ג'ורג'יה מוכנה לעשות את הצעד הבא בשינוי המשקל שלה.

"החורף נמצא בשלב במסע שלה [that] היא כמעט מתאימה עכשיו לשלב הבא, שהוא ניתוח פלסטי", מגלה קיילה. "הרגע ביצעתי את כל ההליכים שלי, כמו מתיחת הבטן וכל זה ד"ר. [Omar] לאזוס בסוף השנה שעברה. אז היא הייתה, דיברנו על זה ואני, אתה יודע, הרצתי אותה בתהליך של איך הפלסטיק עובד ויצרתי אותה בקשר עם ד"ר לזוס. אז אני מקווה, אשמח לקבל אותה בחזרה כשהיא תהיה מוכנה לסיים את המסע עבורה. אבל כן, היא מסתדרת מצוין ואני כל כך גאה בה".

קישור מקור