אבא של וויטני סודלר-סמית מת במהלך הצילומים

קרדיט: אינסטגרם/פטרישיה אלטשול

וויטני סודלר-סמית' נפגע בהפסד הרסני במהלך ההפקה בעונה השמינית המשודרת כעת של קסם דרומי.

בפוסט בפייסבוק ששותף ביום חמישי, פטרישיה אלטשולאמה של וויטני, אישרה את מותו של אביו והסבירה מדוע וויטני, שגם מככב וגם מפיק את סדרת הריאליטי בראבו, בחר לשמור את המידע לעצמו תוך כדי הצילומים.

"אז אתה יודע… וויטני בדיוק איבד את אביו במהלך הצילומים אבל בהיותה פרטית, בחרה לא לנצל את זה", הסבירה פטרישיה בפוסט שלה, שכלל סיפור אינסטגרם ששותף על ידי נעמי אולינדו שכלל תמונה של שלושתם ושני חברים.

אבא של וויטני, לון הייז סמית'נולד ב-15 במרץ 1937 ונפטר ב-22 באוגוסט 2021 בגיל 84.

הוא היה נשוי לפטרישיה מ-1962 עד 1979.

הקסם הדרומי פטרישיה אלטשול חושפת את אבא של בנה וויטני סודלר-סמית' מת

בעוד ויטני שותק בכל הנוגע לאובדו, המעריצים וחבריו, ממשיכים לדון בחיבור העונה השמיני שלו עם נעמי, שנחשפה לאחרונה בתוכנית – להלם רבים של רבים, במיוחד החבר לשעבר של נעמי קרייג קונבר.

ובכל זאת, וויטני לא חשב שהרומן שלו בעונה שמונה עם חברו לצוות היה זֶה שנוי במחלוקת, שואל בפרק של שבוע שעבר, "מי נותן as-t?"

"ישנן סיבות אחרות, זה לא רק איזה חיבור אקראי", המשיך. "זה אף אחד מ [Craig’s] עסק של f–king, אז אנחנו לא צריכים להסביר את עצמנו בשום תפקיד".

ולפי קרייג, וויטני ונעמי לא יצטרכו להסביר את עצמן מכיוון שמערכת היחסים ביניהן צפויה להתנגן בפרקים הקרובים של התוכנית.

"זה לא היה דבר קצר מועד," אמר קרייג ל-Us Weekly לפני ימים. "אני בהחלט יודע את זה. הם בהחלט צילמו הרבה יותר ממה שראית עד כה. אז, אני די נרגש עם כולם לראות, אתה יודע, את וויטני יוצאת עם מישהו."

המחשבה והתפילות שלנו עם וויטני ומשפחתו.

קסם דרומי עונה שמונה תשודר בימי חמישי ב-9/8 ב-Bravo.

קישור מקור