אבוני ק. וויליאמס יככב בתוכנית החדשה של בית המשפט "Equal Justice"

אבוני ק. וויליאמס תככב כשופטת תוכנית בית המשפט שלה. לאחר עקרות בית אמיתיות של ניו יורק אלום שיתף את החדשות, ג'ן שאה מ עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי נתן לה את התגובה.

ג'ן ניהלה לאחרונה עסקאות עם השופטת שלה כשהכוכבת קיבלה עונש של 6.5 שנות מאסר לאחר שהודתה באשמה בהונאה. מעריצים רבים הופתעו מתגובתה של ג'ן להופעת המופע של אבוני בבית המשפט, והם הטיחו אותה ברשתות החברתיות.

לפי מועד אחרוןאבוני אמור כעת לככב בתוכנית בשם צדק שווה עם השופט אבוני ק. וויליאמס. התוכנית בת שעה תשודר מדי יום, החל מהסתיו. הוא יהיה זמין בתחנות טלוויזיה ובפלטפורמות כבלים, הפצה דיגיטלית ורשתות גלובליות. כבן 39, אבוני יהפוך לשופט הצעיר ביותר עם מופע בית משפט בסינדיקציה לעונת הסתיו.

"אנו באלן מדיה גרופ גאים להוסיף את Equal Justice עם השופט אבוני ק. וויליאמס לתיק ההופעות המדהים שלנו בבית המשפט", אמר ביירון אלן, היו"ר/מייסד/מנכ"ל קבוצת אלן מדיה. "אבוני ק. וויליאמס היא מנחת טלוויזיה יוצאת דופן וכריזמטית, ואנו בטוחים מאוד שסדרת בתי המשפט החדשה שלנו תצליח מאוד בשנים הקרובות כשהיא מצטרפת לסגל הכישרונות המצטיינים שלנו".

"אין אף אחד בתעשייה הזו שאני סומך עליו ומעריץ יותר מאשר ביירון אלן, ואני מתמוגג מכך ששוויון צדק עם השופט אבוני ק. וויליאמס מגיע לטלוויזיה בסתיו הקרוב", הביע אבוני. "המחויבות הבלתי פוסקת של ביירון ליצירת תכניות יוצאות דופן וההגברה שאין כמותה של התרבות שלנו הן הסיבה שאני בטוח שנספק עוד סדרת משפט טלוויזיה פנומנלית".

כמו אבוני שיתף את החדשות אינסטגרםבאמצעות @bravosnarksideג'ן נראתה מתמוגגת מזה, והיא כתבתי סדרה של אימוג'י מחיאות כפיים.

חשבון המעריצים קרא ל"אירוניה" של ג'ן שאישרה פוסט כזה על שופטת בהינתן עונש המאסר האחרון שלה. "ג'ן לא יודעת מתי לפרוש," הוסיף החשבון.

מעריצים אחרים שיתפו את התגובות שלהם לתגובה של ג'ן.

"אני יודע שג'ן לא חושבת שאבוני יכולה לבטל את גזר הדין שלה", כתבה @bela_01.

"בֶּאֱמֶת?" שאלה @realhousewivesofdubaibravo. "האם בית משפט לא פשוט גזר אותך לכלא?"

צופה אחר, @diiscountess, האשים את ג'ן ב"אפס בושה".

המשתמש @nisereneeeveryday הוסיף, "ברור שהעונש לא היה הולם".

עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי מפגש עונה שלישית מסתיים ביום רביעי, 1 בפברואר, בשעה 8/7 ג' בבראבו.קישור מקור