אדי לוקאס מתקשר מתחת לסיפון התוכנית בתשלום הנמוך ביותר, לא תחזור

אדי לוקאס מוכן לשפוך כמה סודות.

ה מתחת לסיפון star, חביב המעריצים של הזכיינית, לא התבקש לחדש את חוזהו. למרות שהסיבה היא תעלומה, תיאוריה אחת מצביעה על השערורייה הגזעית של העונה התשיעית – כשהתבשיל הראשי הת'ר צ'ייס השתמש במילה N בשיר ראפ. חבר לקאסט ריינה לינדזי התעקש שאדי, קפטן לי רוסבךבראבו והמפיקים לא הצליחו להתמודד עם המצב.

אדי, שכבר לא נמצא ברבו, רכש את ביתו הראשון. המחיר המבוקש היה $330,000, אבל הוא הציע יותר כדי לסגור את העסקה.

"המטרה תמיד הייתה להתיישב, לשים שורשים, לקנות בית", אמר אדי הפוסט. "אבל זה היה קשה להיות מסוגל לנסות לעשות את זה ולהרבה אנשים בגילי ובני דורי, עם מחירי הדיור כפי שהם, חובות הלוואות סטודנטים בשיא של כל הזמנים, זה קשה".

הוא המשיך ואמר, "תעשיית היאכטות שעשיתי נתנה לי יותר בסיס כדי להיות מסוגל להגיע ליעדים האלה, אבל עדיין יש לי הלוואות סטודנטים לשלם."

לדברי אדי, למרות זאת, הוא וחבריו לקאסט אינם מקבלים פיצוי כמו כוכבי בראבו אחרים מתחת לסיפוןהדירוגים של (שלעתים קרובות עולים על זיכיון עקרות הבית).

"יש מישהו שמרוויח מהתוכנית, אבל זה בהחלט לא אנחנו", הסביר הקצין הראשון. "'מתחת לסיפון' – בלי קשר להיותה התוכנית הפופולרית ביותר בבראבו – אנחנו חברי הקאסט עם השכר הכי נמוך".

ואז, אדי זרק קצת צל ה עקרות בית אמיתיות.

"למרות שאנחנו מקבלים שכר טוב יותר מיאכטית רגילה, כמובן, אנחנו עדיין לא מקבלים תשלום מה שאנשים כמו 'עקרות הבית' עושים, וזה קצת מתסכל, כי הם לא באמת עובדים – הם פשוט הולכים לצאת לארוחת ערב ולריב."

בן 37 ​​היה חבר לקאסט במשך שש עונות של התוכנית. הפופולריות שלו הייתה גורם תורם להצלחתו.

"לא הוזמנתי לחזור לעשות עוד עונה", אמר אדי. "למעשה אפילו לא קיבלתי מהם שיחת טלפון שאמרו שהם שכרו מישהו אחר – מה שמראה מה ההפקה כוללת. כל מי שנמצא ב'מתחת לסיפון' ניתנת להוצאות".

אולי יש יקום שבו אדי נשאר על הסיפון. מעריצים רבים מתפללים לאלי בראבו, מתחננים להם לשנות מסלול. האם הרשת תקשיב?

מוקדם מדי לומר.

קישור מקור