אדם האקס של קרול רדזיוויל מזיל ריר על קלי בנסימון

קרדיט: סת' ברווארניק/startraksphoto, Shutterstock/דבי וונג

אדם קנוורטיהחבר לשעבר של עקרות בית אמיתיות של ניו יורק אלום קרול רדזיוויללפי הדיווחים יש עיניים לכוכב לשעבר אחר של התוכנית: קלי בנסימון.

על פי דיווח חדש, אדם וקלי השתתפו באירוע במלון פארק ליין ניו יורק במנהטן מוקדם יותר החודש, שבו אמרו שהשף בן ה-37 "מזיל ריר" בזמן שבילה את הלילה "שלם". בודקת" הדוגמנית בת ה-54, שלבשה שמלה שחורה סקסית.

ב-15 ביוני, סיפר מקורב עמוד שישי שהאהבה לכאורה של אדם לקלי הייתה ברורה לחלוטין ו"הרבה אחרים" אורחים הבחינו בהתאהבות שלו בה. ואז, כמו ה רוני אלום עזב את האירוע, אדם אמר "שלום" מרחוק, מה שגרם לקלי לתת לו "חיוך ונופף".

על פי הדיווחים הוא גם שם לב לאחור של קלי כשהיא יצאה מהאירוע.

למרות שאמר לרשת שאדם, שיצא עם קרול, בת 58, במשך כמה שנים, שם את עיניו על קלי כל הלילה, נציגה של קלי הציע שכוכב הריאליטי שהפך למתווך לא שם לב.

"למרות שזה אולי נכון שקנוורטי 'הסתכלה על קלי כל הלילה' באירוע הפתיחה של מלון פארק ליין, הם מעולם לא דיברו באותו ערב – או אף פעם לצורך העניין – והיא אפילו לא יודעת מי הוא", הנציגה משותף עם עמוד שישי.

ובעוד שאדם לא הציע הצהרה משלו, חבר שלו אמר "לא קורה כאן כלום" וציין שהטענות של המקורב לגבי הערב שלהם היו "שגויות". הם גם אמרו ששמועות קושרות את האקסית של קרול לדוגמנית אל מקפרסון58, היו לא נכונים (כפי שחלק אולי יודעים, גם קלי וגם אל היו נשואות בעבר לצלם אופנה צרפתי מפורסם ז'יל בנסימון.).

הוא "לא יוצא" ו"מעולם לא יצא" איתה, הם אישרו על צמד השמועות, שהיו ידידותיים לפחות מאז נובמבר 2018, כאשר הם נראו יחד בשדה תעופה בסידני.

עוד באפריל, אדם עורר שמועות על רומן פוטנציאלי עם אל כשהשניים פלרטטו באינסטגרם לכבוד יום האדמה, כשאדם מחבק את אל מאחור.

קלי הוצגה בתפקיד במשרה מלאה בעונות השנייה, השלישית והרביעית של עקרות הבית האמיתיות של ניו יורק בעוד קרול הצטרפה לסדרה במהלך עונתה החמישית והמשיכה להופיע בתוכנית עד לסיום עונה 10.קישור מקור