אדריאן ביילון טורחת באריקה ג'יין על כך שהיא מקללת את הילד של גרסל

קרדיט: Shutterstock/Kathy Hutchins, Instagram/Garcelle Beauvais

גרסל בוב לא רוצה את הילדים שלה – או את הילדים של מישהו, לצורך העניין – מעורבים בדרמה של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס.

כפי ש אריקה ג'יין נראתה מגיעה אל בנה הבכור, אוליבר סונדרס31, ומקללת את בנה הצעיר, ג'קס בן ה-14, בפרק האחרון, גרסל צייצה מחדש הודעה ממעריץ בטוויטר, שהציע שאף אחד מחברי התוכנית לא יתמקדו בילדים של אף אחד.

"להגן על גרסל והילדים שלה לא אומר שאתה צריך ללכת אחרי ילדים אחרים כדי להוכיח נקודה. בבקשה עצרו והראו כבוד לכולם. זה מה שכל העניין. היו מכבדים!!!" ה צִיוּץ לקרוא.

Garcelle Beauvais רוצה ילדים מחוץ לגבולות בתוך דרמה RHOBH

גרסל גם מחאה כפיים לשלושת בניה באינסטגרם, ואמרה שהם עושים אותה "כל כך גאה" ותיארה אותם כ"אוהבים, אדיבים ומכבדים".

"אתה מראה כבוד לאנשים גם כשלא מגיע להם. כבוד הוא השתקפות של הדמות שלך, לא שלהם", כתבה באמצעות צילום מסך ששותף על ידי בראבו וקוקטיילים עַל אינסטגרם.

בתגובה לפוסט, קתי הילטון הגיב עם שלושה אימוג'ים עם עיני לב, שרי זמפינו שיתפו שלושה אימוג'י כתר, ו סאטון סטראקה השאיר הודעה עם שלושה אימוג'י לב.

"חבר'ה מתוקים!" כתב סאטון.

Garcelle Beauvais מקבל תמיכה משחקנים RHOBH Amid Sons Drama

גרסל קיבלה גם תמיכה מהמנחה לשעבר שלה האמיתי, אדריאן ביילון-הוטוןשהיה נוכח ביום ההולדת של גרסל, יחד עם לוני לאבאבל עזב לפני שאריקה נשמעה אומרת לג'קס "להוציא את הזין מכאן".

"אני חושב שזה היה מצב שונה מאוד לו היינו רואים את זה יורד!" אדריאן סיפרה E! חֲדָשׁוֹת עַל הפופ היומי. "זה לגמרי לא מקובל, ואני כל כך מרחם עליו."

"אריקה הרגישה בצורה כלשהי," אמרה אדריאן, בהתייחסה לשתייה של אריקה. "היא משכה אותנו הצידה וניהלה איתנו שיחות, אבל היינו קצת מבולבלים".

"התרחשו הרבה במסיבה ההיא שלא ראיתי שהם עלולים להראות", התגרה לוני.

אדריאן גם אמרה לאריקה, "את צריכה להיות כל כך נבוכה."

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור