אדריאנה של RHOM נותנת עדכון על הסרטן של הבויפרנד ומרטינה

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

אדריאנה דה מורה הופיע בפרק של יום רביעי בערב של צפו במה שקורה בשידור חישם היא הציעה עדכון על מרטינה נברטילובהאבחון הסרטן של.

שבועות אחרי יוליה למיגובהאשתו של אישרה שהיא אובחנה כחולה בסרטן הגרון שלב 1 וסרטן שד בשלב מוקדם, עקרות בית אמיתיות של מיאמי חבר השחקנים חשפה מה שלומה לפני שהציעה עדכון על החבר ה"נשוי" שלה לכאורה (שבעצם גרוש), והסבירה מדוע קיבלה זריקות ישבן לאחר שצחקה על לארסה פיפןהצד האחורי של, ועוד.

"[Martina]יותר טוב. היא תלויה שם", אישרה אדריאנה בפרק ה-25 בינואר של WWHL. "היא למעשה כאן בניו יורק ומקבלת את הטיפול שלה במרכז הטוב ביותר לסרטן. אז בעצם השד היא כבר הסירה אותו והיא לא צריכה הרבה יותר אז זה טוב. אחד הפיל. היא עוברת לגור ב [throat cancer] ואני חושב שהיא תהיה בסדר גמור."

באשר למעמד שלה עם תיירי, אדריאנה חשפה, "הבחור רץ לגבעות אחרי כל הדרמה הזו", והיא הוסיפה שהיא "עדיין מחכה" להתנצלות מאת אלקסיה אצ'וואריהשהעלה שאלות לגבי מצבו המשפחתי.

היא גם אמרה שהיא "תמיד" יוצאת לדייטים.

"הקו זז, אנדי," היא הכריזה.

מתי אנדי כהן ואז העלתה את האחורי החדש שלה, ששופר לאחרונה, הסבירה אדריאנה למה היא לא צבועה.

"טוב, לא הלכתי על הווליום, רק הלכתי על השלמות. זה ההבדל", היא קבעה. "אני ברזילאי. אני אומר [Larsa] יש תחת טוב. לאמא שלי יש תחת גדול. לאחותי יש ישבן גדול. גדלתי סביב ישבנים גדולים. אני לא מביישת תחתים גדולים. אבל מה שרציתי לעצמי היה שלי קצת יותר חלק".

בפרק האחרון של RHOM, ד"ר ניקול מרטין נראה לא מזמין את לארסה אליה ו אנתוני לופזמסיבת האירוסין של עם ביטול הזמנה בפועל. ולמרות שרבים חשבו שזה קטנוני, אדריאנה אמרה לאנדי שהיא לא.

"אני לא חושב שזה היה קטנוני בכלל. לא," היא הבהירה.

לגבי שאנתוני אומר שלרסה מקנאה בכל מי שיש לו משהו בשבילו כי היא כלום בלי בעל לשעבר סקוטי פיפןאת שם המשפחה של, אדריאנה אמרה, "הוא אמר את זה אבל אתה יודע, זו הסנטימנט שלו."

וכשנשאלה אם אנתוני הסתבך יותר מדי בדרמת הנשים, אדריאנה אמרה שהיא לא חושבת כך.

"אני חושבת שזה פשוט, ניקול ממש מושפעת מההערות והיא האמא של הילד שלו וברור שהוא יגן עליה", ציינה.

פרקים חדשים של עקרות הבית האמיתיות של מיאמי העונה החמישית מתחילה להזרים ב-Peacock בכל יום חמישי.

קישור מקור