אוברי אודיי בהריון עם ילד ראשון, ראה תמונה!

קרדיט: Janet Mayer/startraksphoto.com/Cover Images

אוברי אודיי בהריון עם ילדה הראשון.

לאחר שנראתה לכאורה מערסלת את הבייבי באמפ שלה במהלך הופעת שטיח אדום בגאלה של SPiN Awards עבור אקדמיית המבצעים של Society בלוס אנג'לס ביום שלישי שעבר, הזמרת דאניטי קיין פנתה לסטורי באינסטגרם שלה, שם שיתפה סרטון שלה בחדר הכושר. אמרה למעריצים שלה ש"אמא" עושה כמיטב יכולתה כדי להישאר בריאה במהלך ההריון.

"אמא נשארת בריאה ככל שהיא יכולה", כתבה אוברי ב-23 בינואר.

אוברי אודיי מאשרת הריון תוך כדי אימון

השמש האמריקאית הייתה הראשונה לדווח על חדשות ההריון של אוברי, ואחריה E! חֲדָשׁוֹתששיתפו את הדיווח עם המעריצים שלהם ב-20 בינואר, יחד עם תמונה של אוברי בגאלה של SPiN Awards, שם היא לבשה שמלת סטרפלס לבנה ועקבים.

"בבקשה לכו לתמוך בארגון הפלא הזה", כתבה אוברי בסטורי שלה באינסטגרם ב-19 בינואר, יחד עם תמונה שלה באירוע. "היכולת לקבל תמיכה בילדותי כשרדפתי אחרי החלומות שלי באמנויות הייתה חשובה לי יותר".

לפי The US Sun, אוברי אמרה לאחרונה כי יש לה "מישהו מיוחד בחיי", אך עדיין לא אישרה את זהות האבא התינוק שלה. במקום זאת, היא פשוט סיפרה לרשת כי השניים החלו לצאת לאחר שחזרה לארצות הברית לאחר שעברה לזמן קצר בבאלי.

"כשחזרתי הביתה מבאלי, וזה לא היה לפני הרבה זמן, הייתי פתוחה לצאת שוב", הסבירה.

כפי שמעריצי אוברי יודעים היטב, היא נקשרה למספר פרצופים מפורסמים בשנים האחרונות, כולל חוף ג'רזי כוכב פול "DJ Pauly D" Delvecchioשאיתם יצאה קצת יותר משנה לאחר שנראו יחד בעונה הראשונה של רווק מפורסם בשנת 2016, ו דונלד טראמפ, ג'וניור.שפעם היא כינתה אותה כ"חבר הנפש שלה".

בזמן שדיברה עם TooFab בסוף השנה שעברה, אוברי פתחה על מערכת היחסים ה"רעילית" שלה עם פאולי, וטענה שאחרי שהתקרבה לבתו, אמבלה בת התשע, היא הרגישה מוכזבת לחלוטין בתור הילדה. אמא חורגת.

"אורך מערכת היחסים הוזל לחלוטין. הסוף הוזל. האדם שהייתי לחייו ולחייה של בתו היה מאוד מוזל", הסבירה. "הרגשתי בזמנו כעס רב על כך שהכפישתי כי התאהבתי בילדה, ואיבדתי אותה בזה, וזה משהו שהייתי צריך להחלים ממנו, וזה משהו שהוא כנראה לא פועל איתו הרבה חמלה על."קישור מקור