אוברי אודיי מכנה את דונלד טראמפ ג'וניור "חבר נפש", פרשת שיחות

קרדיט: Shutterstock/S_buckley/Kathy Hutchins

לְשֶׁעָבַר דאניטי קיין זמר אוברי אודיי ממשיכה לדבר על הרומן שלה עם שמועות ארוכות דונלד חֶברְמַןהבן של, דונלד חֶברְמַן ג'וניור., והיא לא מתאפקת.

השניים נפגשו בזמן שאוברי התמודדה בעונה החמישית של תוכנית הריאליטי של הנשיא לשעבר שהודח פעמיים, סלבריטאי שׁוּליִה. במהלך התוכנית, אוברי שמה מקום שלישי מרשים בתחרות, והיא החלה לעסוק ברומן מחוץ לנישואים אינטימי במיוחד עם דון ג'וניור. זה היה כל כך אינטימי, למעשה, שאוברי עדיין מחשיבה את דון ג'וניור "חבר הנפש" שלה.

אוברי נמנעה בתחילה מלפרט על פרשת האהבה מתוך כבוד לדון ג'וניור מכיוון שהיא לא רצתה "לפגוע בו" או "לצמצם את מה שיש להם".

"אני אוהב אותו. אוהבים, אוהבים, אוהבים. תמיד תהיה לי אהבה אליו", אמר הזמר עמוד שישי. "כשאני אומר את זה [he] היה חבר הנפש שלי, אני לא הולך לשקר. אני אדם מאוד ישר, אז אני לא הולך להגיד, 'אה, לא היה לי שום קשר איתו. הוא מגוחך״. כאילו, לא, הוא היה בדיוק כמוני."

אוברי, שתמיד נודעה כמי שאמרה את דעתה בצורה בוטה ושקופה, אמרה שהאיש שהכירה את דון ג'וניור חדל להתקיים לאחר שבחר "חיים לא אותנטיים" והחליט "למכור" ולאחד כוחות עם אביו לאחר שטראמפ החליט לרוץ לנשיאות ארצות הברית.

"ראיתי אותו בוחר בחיים שהם לא אותנטיים – למעמד, לכוח, מה שזה לא יהיה", חשפה אוברי. "אני כל כך מאוכזב ממה שהוא הפך להיות."

הזמרת "Damaged" תמיד הייתה בעלת ברית ווקאלית לקהילת ה-LGBTQ+ וכן למיעוטים אחרים, והיא מאמינה שגם דון ג'וניור האמין באותם ערכים והיה רק ​​רפובליקני "מבחינה פיסקלית".

"ממש הייתי כזה מאז שהייתי צעיר, ותמיד הייתי מאוד אמפתי. יש לי לב מדמם, ואני עומד על אנשים שאין להם קול. וכשיהיה לי את זה, אשתמש בו ככל שאוכל כדי לדחוף אג'נדות לאנשים שראויים להיראות. והוא אהב את כל הדברים האלה בי. והאיש שאתה רואה עכשיו כנראה לא יעשה זאת," שיער אוברי.

על פי החשד, הפרשה נעצרה בצורה חריפה לאחר שמשפחת טראמפ גילתה על הניסיון של אוברי ודון ולחצה על דון ג'וניור לסיים את הקשר.

באותה תקופה, דון ג'וניור היה נשוי לונסה טראמפ, איתה הוא חולק חמישה ילדים. מקור אמר בעבר לרשת כי הרומן של אוברי ודון ג'וניור היה הזרז שהוביל ל"נפילת" נישואיו עם ונסה, שהגישה תביעת גירושין ב-2018.

"הוא אמר לי את כל העונשים שהוא יצטרך לסבול בגלל, אתה יודע, מה קרה והחיים שאליהם הוא עבר ומה הוא יצטרך לעשות כדי להוכיח את עצמו בעולם הזה שוב", אמר אוברי. כלי חדשות. "ואחד מהם היה שיחסמו אותי בכל דבר. ואחרי הגירושים שלו, פתחתי את החסימה על הכל".

אוברי מייחסת את פטירת מערכת היחסים שלה עם דון ג'וניור על כך שאפשרה לה להמשיך איתה חוף ג'רזי כוכב פול "די ג'יי פאולי D” Delvecchio מכיוון שהיא הייתה פגיעה ובלתי זמינה מבחינה רגשית.

"אני חושב שלמצוא את מה שהיה לו ולי יהיה כנראה מאוד מאוד קשה. ואני לא מתבסס על זה", ה יצירת הלהקה אלום שיתף. "התייאשתי לגמרי [love] אחרי זה, וכך יכולתי להיות עם פאולי."

"אם אני כנה מאוד, היו לי רגעים שבהם אני תוהה אם מישהו יאהב אותי כמו שהוא אהב אותי אי פעם," קוננה אוברי.

אוברי המשיכה ואמרה שבעזרת המטפל שלה היא למדה שהיא צריכה "להתאבל" על סיום מערכת היחסים שלה עם דון ג'וניור כ"מוות". עם זאת, היא עדיין תוהה איך היו נראים חייה אם היא ודון ג'וניור היו נשארים יחד.

"שאלתי את עצמי, כאילו, האם הייתי קארן [if I stayed with him]? האם יהיה לי כובע אדום?" תהה אוברי. "אני יודע כמה הכל מזויף – אז, אולי. ואם אפשר היה לאהוב אותי כך שוב? אני לא יודע."

קישור מקור