אוברי אודיי פותחת על מערכת היחסים ה"רעילה" של פאולי D

קרדיט: Shutterstock/Kathy Hutchins

אוברי אודיי מספרת הכל על מערכת היחסים שלה ונפרדת ממנה פול "DJ Pauly D" Delvecchio.

למעלה מחמש שנים לאחר הפיצול ביניהם, ובעקבות יציאת הסינגל החדש שלה, "Couple Goals", שדן במערכת היחסים ה"רעילית" ביניהם, כוכבת הריאליטי והזמרת, לשעבר של דאניטי קיין, הביטה לאחור על הריפוי שספגה לאחר הפרידה הפומבית שלהם. היא טרקה את חוף ג'רזי חבר צוות על היחס שלו אליה במהלך הרומן קצר המועד שלהם.

"נסעתי לבאלי, הצלחתי לרפא ולחוות חוויה מדהימה, ועכשיו אני מרגישה מוכנה לדבר עוד קצת על הדברים שעברתי בחיים מאז שכולם אוהבים לדווח עליהם בצורה לא נכונה", אוברי, 38, הוסבר ל TooFab ב-21 בנובמבר.

לדברי אוברי, היא חיכתה לשחרר שיר על מערכת היחסים העבר שלה עם פאולי, 42, כי היא לא רצתה לדבר מתוך כאב או כעס.

"אני אוהבת לוודא שאני נרפאת ושאני באה ממקום של רצון אמיתי לחלוק אמנות, ושאין בזה שום כוונה רעה כי אז זה יהיה כמו להשחית את האומנות שלי", היא חשפה.

כזכור המעריצים, אוברי ופאולי נפגשו ב-E's רווק מפורסם והמשיך להופיע ב מחנה אתחול לנישואין: כוכבי ריאליטי.

"קיבלתי דמות", היא שיתפה. "יש אנשים שמוכנים מאוד עם האופי שלהם, ומוכנים מאוד ומודעים לאופן שבו הם יציגו את עצמם לאנשים, והאנשים האלה בדרך כלל מרוויחים הכי הרבה כסף, כפי שאני בטוח שאתה יודע. קצת יותר קשה לי להיות כזה".

"אם אני הולך לדבר מהאני הכי מפותח שלי, הייתי אומר שזה היה רעיל להפליא", המשיכה אוברי על מערכת היחסים שלהם בין 2016 ל-2017. "ואני לא אצביע אצבעות כי אם אתה מקבל ותקבל את ההתנהגות הזו ונשאר, חייב להיות משהו רעיל ולא בריא גם איתך."

אמנם אוברי, שהיה מקושר לזמן קצר דונלד טראמפ, ג'וניור., הכירה בכך שהיא ופאולי לא הוציאו את המיטב אחד מהשני, היא הוסיפה ש"הרחוב הדו-סטרי" הפוטנציאלי הוא "דו-כיווני" כי "הוא היה רעיל, ואני אפשרתי את זה". ובשיר החדש שלה, היא טוענת שלפולי "אף פעם לא היה אכפת לו" ומאשימה אותו בשקרים.

לפני מערכת היחסים שלה עם פאולי, אוברי אמרה שהיא תמיד הייתה מישהי ש"מעולם לא הקריבה את עבודתי למען גבר". עם זאת, כשהתבגרה ורצתה להקים משפחה, היא החלה להתפשר.

"[When] הפשרה היא תמיד הדרך שלו או אין דרך או עונש, ואז זה הופך לדינמיקה מאוד רעילה, ואני לא חושב שהבנתי באותו זמן כמה לא אהבתי את עצמי או מעריך או מעריך את המתנות שלי, ושאני יכול לעשות טוב יותר ממה שהילדות שלי לימדה אותי", היא נזכרה.

אוברי דיברה גם על בתו של פאולי, אמבלה בת התשע, שלדבריה בשיר שלה כינתה אותה כ"אמא".

"אורך מערכת היחסים הוזל לחלוטין. הסוף הוזל. האדם שהייתי לחייו ולחיי בתו היה מאוד מוזל", הסבירה. "הרגשתי בזמנו כעס רב על כך שהכפישתי כי התאהבתי בילדה, ואיבדתי אותה בזה, וזה משהו שהייתי צריך להחלים ממנו, וזה משהו שהוא כנראה לא פועל איתו הרבה חמלה על."

במקהלה של "Couple Goals", שרה אוברי, "מסכנה ילדה מסכנה / אתה חושב שיש לך את כל העולם / אבל הוא רק נותן לך / אותה הופעה", לעצמה וגם ללהבות העתידיות של פאולי. עם זאת, כשנשאלה אם היא חושבת שהחברה של פאולי ניקי הולשנראה לצדו ב זריקה כפולה באהבהתקשיב לרצועה, היא אמרה, "ממש לא."

"אני חושב שמה שפאולי רוצה זה בדיוק ההפך ממני, ואם הוא יוצא בדיוק ההפך ממני, אז אולי הוא מצא את האדם הנכון. אבל לא יכולתי לבלות את חיי לחיות רק בשביל פאולי D, כי אני הרבה יותר", סיכמה.

הקליפ של "Couple Goals", שמציג את אוברי עירומה לחלוטין, זמין כעת לצפייה לא מצונזרת בעמוד OnlyFans שלה.

קישור מקור