אווה מרסיל על למה היא כועסת על מרלו ב-RHOA, Vicki

אווה מרסיל הודה ש"עצבנו" עליו מרלו המפטון במהלך הפרק של יום ראשון בערב של צפו במה שקורה בשידור חי.

בעקבות מספר פרקים של עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה שבה נראה מרלו מסוכסך עם חבר אחד לצוות, אווה דיברה עם המארח אנדי כהן על הנושא שלה. היא גם דנה במחשבותיה על צוות השחקנים של עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי עונה שנייה, מועדון הנשים לשעבר.

"את כועסת קצת על מרלו," ציין אנדי בפרק ה-10 ביולי של WWHL.

"כן, אני," ענתה אווה.

לדברי אווה, היא לא מעריכה את הדרך שבה מארלו התייחס קנדי בורוס לאורך העונה ה-14 של RHOA.

"זו הייתה ההזדמנות של מרלו להמשיך עקרות בית ולהראות לעולם מי היא באמת. אני לא חושב שהייתה לה הזדמנות – ויש לה ציר נהדר עם הבנים האלה להפוך לאדם טוב יותר. אבל משום מה, היא אוהבת לבחור בחבר שלי, שחשבתי שהוא חבר שלה: קנדי ​​בורוס. וזה כמו 'מה אתה עושה?'".

"אני מכיר את קנדי ​​בשלב זה ואני יכול לדעת מתי קנדי ​​לא מושפעת ומתי היא מושפעת. ההרגשה של קנדי ​​פגועה ואני לא אוהבת לראות את הרגשות של חבר שלי נפגעים כדי שתוכל לשמור על פרי בהופעה", המשיכה.

גם במהלך WWHL פרק, אווה מנה עליה RHUGT כוכבים שותפים, כולל עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' אלום ויקי גונבלסוןשלא עמדה בציפיות שלה – בכלל.

"כל יום. היא אף פעם לא צחקה על זה, כמו פעם," התלוננה אווה.

אווה, כמו שאר צוות השחקנים, לא העריכה את העובדה שוויקי הייתה נגד החיסון נגד נגיף הקורונה, ואמרה שזה "לא בסדר כמו שהיא לא ממש יודעת מה לעשות עם הפין", והיא ציינה שהיא הביאה שופטת טמרה למטה וגרם לה להיות פחות כיף.

לאחר מכן היא אמרה שה"דורנדו" יצא מוקדם כששאלו אותו עקרות בית אמיתיות של ניו יורק אלום דורינדה מדלי מופעלת על ידי ברנדי שהציעה שהיא רוצה לחזור לתוכנית שלה.

"אני חושבת שזה היה מאוד מסביר," הודתה אווה.

עם זאת, כשנשאלה מי הכי רוצה לחזור להופעה שלהם, אווה אמרה ג'יל זארין.

"ג'יל," היא ענתה.

אווה גם אמרה על WWHL שהיא הייתה צוות דורינדה בכל הנוגע לסכסוך האוכל שלה עם טמרה, שהיא לא הסכימה עם ויקי שדורינדה עושה פיפי מטפורי על כולם כדי לסמן דומיננטיות, ושהמישוש של דורינדה באוכל היה "מטריד יותר" מאשר עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס אלום ברנדי גלנווילמדריך הפין המאולתר של.

"המישוש של האוכל… זה היה כל כך שגוי," אמרה אווה.

באשר להערת ה"מנגינה" של ברנדי על בעלה, מייקל סטרלינג, אמרה אווה, "אני לא יודעת. אבל היא רוצה לשמור את זה חמוד. מה שזה לא יהיה, עדיף שיהיה חמוד כי היא חברה שלי."

עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה עונה 14 משודרת בימי ראשון ב-20:00 ב-Bravo, ופרקים חדשים של עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי העונה השנייה מתחילה להזרים ב-Peacock בימי חמישי.

קישור מקור