אוליביה פרחים חושפת את הטקסט של מדיסון מאוחר בלילה לאוסטן

קרדיט: סטפני דיאני/בראבו

מתי מדיסון לקרוי הודיעה על אירוסיה ברט רנדלהחבר לשעבר שלה אוסטן קרול הושאר בחושך. האקסים מתווכחים מאז הפרידה הנפיצה שלהם ב-2020 כששני הצדדים מאשימים את השני.

לאחרונה, מדיסון טענה כי אוסטן אמרה שהיא בוחרת בבחור הלא נכון לאחר שנודע לו על ההצעה. במהלך ראיון וידוי ב קסם דרומימדיסון גם אמרה שלאוסטן אין מה להציע לה, והיא הייתה מאוהבת לחלוטין בברט (ורמזה שהוא התייחס אליה טוב יותר).

בראיון על צפו במה שקורה בשידור חי עם אנדי כהןשאל אנדי פרחי אוליביה – החברה הנוכחית של אוסטן, שגם היא מריבה עם מדיסון – אם זה היה מוזר שאוסטן כעסה על מדיסון שלא סיפרה לו על האירוסין.

אוליביה אמרה שזה יהיה מוזר "אם [Madison] היה לגמרי מחוץ לחייו ולא תמיד ניסה לשלוט בו… [She’s] תמיד מנסה להבהיר את נוכחותה בחייו."

לאחר מכן חשפה אוליביה שמדיסון שלחה לאוסטן "הודעות טקסט בשעות הלילה המאוחרות". כשנתבקשה להסביר, אוליביה אמרה, "בלילה אחד היא שלחה לו אחד. זה היה כמו, 'אני לא רוצה להילחם יותר'… בסדר, ובכן, אתה היחיד בסיור הצללים שלך. היו לה כמה דברים יפים להגיד עליי בסיור ההוא".

קוסטאר קתרין דניס ואז הוסיפה, "היא הייתה בסיבוב הופעות עולמי מאז שיצא A-Rod".

קתרין מתייחסת, כמובן, לשמועה שלמדיסון הייתה מערכת יחסים מינית עם כוכב בייסבול אלכס רודריגז (בזמן שהוא עדיין ראה ג'ניפר לופז). מדיסון הכחישה את ההאשמות, אך היא הודתה ששלח לה הודעות ישירות. חבר לקאסט שפ רוז מאוחר יותר טען שהספורטאי חתם על מדיסון על הסכם סודיות.

קסם דרומי עונה שמונה תשודר בימי חמישי ב-9/8 ב-Bravo.קישור מקור