אוסטן קרול של סאות'רן צ'ארם נתפס אוחז ביד עם חברה שמועות, אוליביה פרחים ביקב נאפה ואלי

אוליביה פרחים על אוסטן בהצגה כוזבת, מדיסון דרמה

למרות העבר המשובץ שלו, קסם דרומישל פרחי אוליביה עומדת לצד הגבר שלה, אוסטן קרול.

בראיון חדש עם בידור הערבאוליביה אומרת שהיא הייתה מודעת לחלוטין להיסטוריית ההיכרויות בעבר של אוסטן ולמערכת היחסים המורכבת עם האקסית שלו, מדיסון לקרויאבל בכל זאת היא בחרה לצלול בראש.

"אף אחד לא התאפק [sic] אז קיבלתי אוזן, "הודתה בפני האאוטלט. "אבל זה לא באמת היה קשור אליי, אז עדיין התקדמתי עם זה."

למעשה, אוליביה מאמינה שאוסטן לא מובנת וכנה ככל שיגיעו, וטענה שהיא צפתה בזמנו בתוכניות אחרות של בראבו, כגון בית קיץ ו בית חורף. היא מאמינה שהוא הגיע בשקוף, אבל למרבה הצער, כוונותיו הוקרנו עליו מחברי צוות אחרים כשהגיע רק כדי "להנות".

"אני חושבת שהוא מאוד מצג שווא," אמרה אוליביה על המוניטין של אוסטן. "הוא מאוד רגיש, ואני חושב שהרבה פעמים הוא באמת רק אומר את דעתו ואומר דברים איך שהם. ואני חושב שהם יכולים להיות מובנים לא נכון לפעמים."

אוליביה המשיכה, "ה בית קיץ דבר, כשצפיתי בזה אחורה, חשבתי שהוא מאוד ישר לגבי כוונותיו. הוא הופיע רווק ורצה לבלות. אז, אני חושב שלפעמים אנשים יכולים להיכנס לרגשות שלהם, והוא פשוט קל לעשות את האיש הרע. אבל אני לא חושב שהוא מתכוון לפגוע במישהו בכוונה".

אז איך הזוג מסתדר עכשיו? אוליביה שיחקה את זה בעצבנות (למרות שהשניים אישרו שהם התראו באופן בלעדי), ואמרה שהצופים פשוט יצטרכו לראות את העונה מתחילה. אבל אם לשפוט על פי האמירה שלה, נראה שיש נקודת מבט חיובית לעתידם הרומנטי של השניים.

"צריך להתכוונן ולצפות בשאר העונה כדי לגלות, אבל אנחנו במקום טוב מאוד", אמרה אוליביה. "לא הייתי מעורב איתו, איך הייתי, אם לא יכולתי [see a future with him]."

בינתיים, כשזה מגיע לחבר שלה קסם דרומי כוכב שותף והאקסית של אוסטן, מדיסון, זה סיפור אחר לגמרי. אוליביה אומרת שהיא ניסתה בעקביות להיות "לבבית" עם מדיסון, אבל היא סוף סוף מבינה שזה מצב של הפסד-הפסד. מדיסון הציגה את עצמה כידידותית בפניה של אוליביה, אבל היא מעירה הערות מגעילות מאחורי גבה.

"באמת הייתה לי כוונה להיות לפחות לבבי [with her]" אמרה אוליביה. "היא ואני אף פעם לא היינו צריכים להיות חברים וללכת יחד לבראנץ', אבל לא ראיתי שום סיבה שיהיה לנו משהו שלילי להגיד על השני או להיות מגעילים אחד לשני".

עם זאת, "נקודת השבירה" של אוליביה הגיעה כשהיא גילתה שמדיסון דיברה רעות על אנשים שאכפת להם מהם מאחורי גבה יחד עם אוליביה עצמה.

"אז, כשהמשכתי לשמוע כמה דברים שהיא אמרה עליי או על אנשים שאכפת לי מהם, אחרי זמן מה – והיו לנו אינטראקציות ידידותיות כאלה – אז כדי לקיים את האינטראקציות הידידותיות האלה ואז לשמוע שהיא אומרת דברים אחרים מאחורי הגב שלי, ואומר דברים מגעילים? זה היה כאילו, פשוט נדחפתי עד לנקודה של תסכול", המשיכה אוליביה.

לגבי המקום בו עומדים השניים כעת, אוליביה אומרת שסיימה לעשות את "הדבר המזויף". הצופים ראו את זה בפעולה בתצוגות מקדימות לפרקים הקרובים של העונה. בתצוגות המקדימות נראה אוליביה נותנת למדיסון את האצבע האמצעית לאחר שמדיסון התייחסה אליה כ"חסרת בית" ו"זבל של קרנות נאמנות".

למרבה המזל, אוליביה עשתה שלום עם כוכב שותף אחד, וניטה אספןלאחר המצב הטעון הגזעי של העונה שעברה מעורב קתרין דניס' פוסטים באינסטגרם ואוליביה באות להגנתה של קתרין.

אוליביה אמרה שהיא מעולם לא התכוונה "לבטל" את רגשותיה של וניטה, ואמרה שבאותו זמן היא חשה לא בנוח ברגע שהמילה "גזעני" הועלתה מכיוון שהשניים זה עתה נפגשו והרגישה שהתזמון של וניטה "לא הולם".

"אני עדיין מרגישה ככה לגבי זה," התוודתה אוליביה. "עם זאת, מעולם לא התכוונתי לעשות משהו כדי לגרום לה להרגיש מפוטרת. פשוט הרגשתי שזה זמן ממש רע לנהל את השיחה הזאת, וגם לא הבנתי מאיפה זה בא. זה גם היה החלק המבלבל עבורי. … הייתי כמו, 'אין לי מה לעשות עם [Kathryn’s history]."

"וניטה ואני נמצאים במקום טוב עכשיו", שיתפה אוליביה. "זו באמת הייתה רק אותה שיחה אחת שהיינו צריכים לנהל… רק היינו צריכים להיות באותו עמוד. ואני מתכוון, אחרי זה, לאורך שאר העונה, אנחנו בסדר. ואנחנו במקום טוב, עכשיו."

קסם דרומי עונה 8 משודרת כעת ביום חמישי בערב בשעה 21:00 EST בבראבו.

קישור מקור