אוליבר סונדרס מגיש בקשה לגירושין לאחר ראקל הוק אפ

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

חוקי Vanderpump מעריצים צפו כ אוליבר סונדרס יצא עם רקל לוויס בטריילר של עונה 10, ששוחרר ביום שני. ועכשיו, ימים ספורים לאחר מכן, הם לומדים את הבן של עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכב גרסל בוב הגיש תביעת גירושין מאישה פרודה סמנתה סונדרס מיד אחרי.

על פי דיווח חדש, אוליבר, בן 31, הגיש בקשה לגירושין ב-14 בספטמבר 2022, לאחר שנתיים של נישואים ובן אחד, אוליבר ג'וניור בן השנתיים אמר כי בכל הנוגע לעתידו הפוטנציאלי עם סמנתה, בת 32 , שקרא לו לצאת במהלך ההפקה בעונה 10 עבור "[committing] ניאוף", לשקר, ולהיות חסר כבוד, אין "אפשרות של פיוס".

השמש האמריקאית שיתף פרטים על התביעה לבית המשפט של אוליבר ב-10 בינואר.

"במהלך הנישואים האמורים, הטעמים, הנטייה הנפשית, השקפותיהם, אהבותיהם ואי-אהבתם של התובע והנתבע נעשו כה מחלוקות עד כדי כך שהצדדים הפכו לבלתי מתאימים בנישואין עד כדי כך שלא ניתן להם לחיות יחד. כבעל ואישה וכי חוסר ההתאמה ביניהם כה גדול שאין אפשרות לפיוס", כתב אוליבר בבקשת הגירושין שלו, וביקש משמורת משפטית ועיקרית משותפת על בנם.

"התובע הוא אדם ראוי וראוי שיזכה למשמורת פיזית ראשית על הילד הקטין בכפוף לביקור סביר של הנתבעת", הסביר.

על פי הגשתו של אוליבר, הוא משאיר את מזונות הילדים לבית המשפט, אך הוא בחר "לא לתת מזונות לבני הזוג" לסמנתה. במקום זאת, הוא רוצה "לחלק את העלות שווה לכל הוצאה רפואית, שיניים, אופטיקה או הוצאות אחרות הקשורות לבריאות שנגרמו עבור בנם.

למרות שהגירושים של אוליבר וסמנתה עדיין פעילים, היא בעיצומו של תיק מזונות נוסף נגד כללי משאבה (ו"לא בתשלום") כוכבת אורחת, שאותה הגישה ביולי 2020.

על רקע ההתלהמות שלה נגד אוליבר בשנה שעברה, סמנתה אמרה שאוליבר השאיר אותה "בתוך אלפי דולרים של חוב ובמאבק פיננסי" כשהבהירה שרקל, בת 28, לא אשמה.

"[Raquel] לא עשתה שום דבר רע והייתה מכבדת ותומכת", שיתפה.

בזמן שהשתתפה ב-BravoCon בניו יורק באוקטובר 2022, ראקל, שנראתה גם מתבלבלת עם טום שוורץ ולצאת לדייט עם פיטר מדריגל בטריילר של עונה 10, דיברתי איתו בסדר! מגזין על העונה החדשה.

"אני מתמקדת בעצמי ולומדת יותר על מי אני ומה אני באמת רוצה בחיים", חשפה ראקל. "אני לא מפחד לדבר ולשתף את המחשבות והרגשות שלי עכשיו, וזה דבר גדול עבורי כי כשהתחלתי זה היה מאוד במעקב והייתי מאוד ביישן ופחדתי לשתף."

בסדר! הדיווח של המגזין, ששותף ב-10 בינואר, כלל גם ציטוט של אשתו לשעבר של טום, קייטי מלונישנראה לצאת בין הרפתקאותיו עם רקל בתוכנית.

"זו הייתה תקופה מרגשת," היא הודתה. "הצלחתי ממש טוב העונה. אני מרגיש מלא תקווה. אני די אוהב את הרעיון של כל דבר אפשרי – מי יודע איפה אני אהיה! בהתחלה חשבתי שזה יפחיד אותי, אבל עכשיו זה כמו, 'אתה יודע מה? אני אהיה טוב'".

חוקי Vanderpump עונה 10 תעלה לראשונה ביום רביעי, 8 בפברואר, בשעה 9/8c בבראבו.

קישור מקור