אוסטן קרול אומר "דבר אחד הוביל לאחר" עם סיארה

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

אוסטן קרולהרומן הקודם של עם סיארה מילר היה שנוי במחלוקת בקרב מעריצים רבים, כשהם צפו בו מתדרדר בית חורף ל בית קיץ. בתחילה, אוסטן הייתה במשולש אהבה עם סיארה ו לינדזי האברד. למרות שנראה היה שיש לו קשר חזק יותר עם סיארה, בן ה-35 הסתכסך בגלוי עם לינדזי במסיבה.

הרומן החדש של אוסטן מסובך באותה מידה. בפרק האחרון של קסם דרומיאוסטן נדהמה כאשר פרחי אוליביה – השליחה הנוכחית שלו – הביא עוד דייט לחתונת כלבים. בצעד נגד, אוסטן חשף את תוכניותיו לבלות עם סיארה, שהייתה בצ'רלסטון לביקור.

על תצוגה מקדימה לפרק ב-18 באוגוסט, אוסטן התייחס לפגישה שלו עם סיארה, וחשף, "דבר אחד הוביל לאחר".

אוסטן שיתפה את המידע עם חברים לצוות לווה בונפרטה ו נעמי אולינדו למחרת בבוקר. "זה כמו אחד הדברים שבהם, כמו [I] תתעורר, ו… תתחיל לחשוב על דברים שקרו."

באיד וידוי, הכוכב סיפק יותר את הפרטים. "פגשתי את סיארה בוורמונט. ביליתי איתה בהמפטונס בקיץ האחרון, והיא הייתה בצ'רלסטון. בסופו של דבר יצאנו ודבר אחד הוביל למשנהו", אמר וחייך לתוך המצלמה.

בקליפ שאלה לבה את אוסטן, "מה אם לאוליביה לא היה דייט? האם עדיין תסתובב עם סיארה?"

"לא," הוא אמר.

"אז תחכה. זה היה כי כעסת על אוליביה?" שאלה נעמי.

נראה היה שאוסטן נאבק בתגובתו. "אני, אה, לא כעסתי עליה. הייתי בדיוק כמו, הייתי בדיוק כמו, בסדר, אממ, בסדר," הוא ענה. "אבל בכנות, כאילו אני באמת אוהב את אוליביה, אתה יודע, כאילו, אתה יודע, אה, כאילו, בכל היכולות."

לאחר מכן הוא הבטיח לנעמי ולווה שהוא ישתף את אוליביה ברגשותיו.

בראיון שנערך לאחרונה עבור צפו בשידור חי מה קורההתייחס אוסטן למעשיו על בית חורף עונה 1 – תוך התגרות במה שעתיד לבוא בעונה 2.

"כלומר, יש הרבה דברים שהלוואי שיכולתי לומר ויכולתי לעשות. לא חזרתי לסוף שבוע נוסף, אבל אני מרגיש כאילו בית החורף 2 הוא סוג של, אתה יודע, הפרק הבא של הסאגה ההיא… הסיפור שלי עם הקבוצה הזו", הוא שיתף, באמצעות המנה היומית. "אז זה בערך מה ש-Winter House 2 היה בשבילי, השלב הבא הזה."

קסם דרומי עונה שמונה תשודר בימי חמישי ב-9/8 ב-Bravo.

קישור מקור