אוסטן קרול על אלכס וואך משווה אותו להונדה סיוויק

אוסטן קרול מתבטא לאחר שהתמקד בתוכנית ששודרה לאחרונה בית קיץ איחוד.

לאחר קסם דרומי חבר השחקנים עורר סערה בקרב בית קיץ לוהק כשהוא נכנס למשולש אהבה עם לינדזי האברד ו סיארה מילרהוא נאלץ להתגונן מפני הערה של אלכס וואךשהשווה אותו להונדה סיוויק.

"התגובה הראשונה שלי הייתה, כאילו, מה רע בהונדה סיוויקס?" תהה אוסטן המנה היומית באירוע NBCUniversal Upfront בשבוע שעבר.

"היו לי המון תקופות נהדרות בהונדה סיוויק", הוסיף.

במהלך בית קיץ מפגש מחודש, הוזכר משולש האהבה של אוסטן. וגם, אחרי חבר צוות מיה אלן הודתה שהיא לא הבינה מדוע לינדזי וסיארה נלקחו כל כך על ידו, אלכס הציעה את מה שלינדזי תיארה מאז ככמה "זינגרים" אמיתיים.

"גם אני לא מבין את זה," הסכים אלכס עם מיה. "אני לא מבין למה הם נלחמים כל כך הרבה על הונדה סיוויק של האטרקטיביות הגברית".

קליפ של הגוון של אלכס ניתן לראות למטה.

גם במצגת של NBC Upfront, The Daily Dish דיבר עם לינדזי, שהשתתפה עם החבר והשותף. קרל רדקהוקיבלה את מחשבותיה על הערותיו של אלכס על הלהבה הקודמת שלה.

"אני מתכוון, אלכס עם הזינגרים! תמיד הכרתי את אלכס שהוא בחור מצחיק, אבל הוא באמת הביא את זה במפגש המחודש".

באפריל, במהלך ראיון ל-Entertainment Tonight, לינדזי הציעה עדכון על היכן היא עומדת עם אוסטן היום, ותיארה אותו כלא יותר מ"מכר" באותה תקופה.

"הוא מגיב באינסטגרם, או שהוא מספר שקרים נוספים, אני פשוט אומר, 'אחי, בחייך. מתי פשוט תפסיק להכניס את הרגל לפה ופשוט תפסיק?'" הסבירה לינדזי. "זה מצער. אבל תקשיב, כשאנשים מראים לך את הצבעים האמיתיים שלהם, אתה צריך לשים לב אליהם ולהתאים את עצמם".

קסם דרומי חוזר לבראבו לעונה שמיני ביום חמישי, 23 ביוני.קישור מקור