אוסטן קרול של Southern Charm מחא כפיים בחזרה ב-Leva Over Diss

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

לווה בונפרטה הופיע ב צפו במה שקורה בשידור חי ביום שני בערב בעקבות פרק הבכורה שלה קסם דרומי ספין-אוף, אירוח דרומי. במהלך ההופעה, היא עוררה דרמה עם אוסטן קרול.

תוך כדי משחק של שאלות באש מהיר עליה קסם דרומי חברי ללהקה, לבה הניעה את אוסטן להתבטא בתגובה באינסטגרם על ידי תיוגו כחבר השחקנים "הכי מתלוננים עליו" בנקודה החמה שלה בצ'רלסטון, הרפובליקה, שם מבוססת התוכנית החדשה שלה.

כפי שהיא אמרה שהיא מעדיפה להיכנס לעסקים שפ רוז מאשר אוסטן או קרייג קונבר ולכאורה שמו של קרייג כ"הטיפר הגרוע ביותר" של קסם דרומי ליהוק, לווה כיוון לאוסטן. ואחרי ה מלכות בראבו שיתף קליפ מה- WWHL פרק עליהם אינסטגרם בעמוד, אוסטן שיתף את תגובתו.

"האם אני לוקח את הפיתיון הזה או פשוט נותן לו להחליק?" הוא שאל.

לאחר שראתה איך אוסטן הגיבה להערות שהעלתה עליו בפרק ה-28 בנובמבר של WWHLלבה הציעה תגובה משלה, והתייחסה גם לתיוג המקרי שלה לכאורה של קרייג כ"המפנה הגרוע ביותר" של קסם דרומי ללהק.

"בההההה סליחה, חשבתי שהוא אמר את המזג הגרוע ביותר. לא [Craig Conover is] לא טיפש רע. [Austen Kroll] תירגע – הכל טוב! חחח ממש פרסמת כמה חרא אתה נותן לצוות שלי והודית בזה!" היא הסבירה.

כפי ש קסם דרומי המעריצים יזכרו, לבה חוותה את מזגו של קרייג ממקור ראשון בפרק הסיום של העונה השמיניה מוקדם יותר השנה. במהלך הפרק, קרייג העיף את לבה ממסיבת החג שלו ל-Sewing Down South לאחר שהתלוננה על כך שהיא יושבת ליד שולחן הרחק משאר השחקנים, יחד עם חברתו לשעבר של קרייג, נעמי אולינדו.

חודשים לאחר מכן, במהלך הופעתו שלו על WWHLקרייג אישר שהוא ולווה היו ב"מעלה ומעלה" בעקבות דרמה העונה שמונה שלהם.

אירוח דרומי עונה ראשונה משודרת בימי שני בשעה 21:00 ב-Bravo.קישור מקור