אחוזת אריקה ג'יין וטום נמכרה על רקע פשיטת רגל

אריקה ג'יין ו תומאס ג'ירארדיהאחוזה לשעבר של פסדינה מצאה סוף סוף קונה.

חודשים לאחר האחוזה בשטח 10,277 רגל מרובע, עם ארבעה חדרי שינה ותשעה חדרי רחצה, שבה לשעבר עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס בני זוג חיו במשך מרבית נישואיהם בני עשרות שנים, נאמר כי הם עומדים בפני עיקול, כתב בית משפט חדש אישר כי קונים ג'ון טאו ו פנג טאו הגישו הצעה של 7.5 מיליון דולר.

על פי מסמכי בית המשפט שהגיעו לידי רדאר אונליין ב-26 בספטמבר, הנאמן בראש פשיטת הרגל של תומס הודיע ​​לבית המשפט על כוונתם של הטאוס לרכוש את הנכס, שהיה בשוק מאז תחילת 2021, כאשר הוא נרשם ב-13 מיליון דולר.

כפי ש RHOBH המעריצים אולי זוכרים, מחיר ביתם הקודם של אריקה ותומאס נחתך מספר פעמים מאז יצא לשוק בשנה שעברה, מ-11.5 מיליון דולר ל-9.98 מיליון דולר ל-8.9 מיליון דולר ל-8.2 מיליון דולר.

מסמכי בית המשפט החדשים גם אישרו כי הקונים אמרו בשבועה כי "אין להם זיקה לתומס וינס ג'ירארדי, עיזבון פשיטת הרגל שלו או" לנאמן פשיטת הרגל, והם ביקשו משופט לחתום על העסקה.

לאחר שהשופט יחתום, ההכנסות מהמכירה ישמשו להחזרת חלק מהנושים הרבים של תומס. כפי שהסביר רדאר אונליין, משרד עורכי הדין לשעבר של תומס, ג'ירארדי קיז, נפגע בסכום עתק של 517 מיליון דולר בתביעות שהוגשו נגדו, כולל 363 מיליון דולר בתביעות לא מובטחות, 17 מיליון דולר בתביעות עדיפות, 137 מיליון דולר בתביעות מובטחות ו-250 אלף דולר. בתביעות מנהליות.

לפני ההצעה של 7.5 מיליון דולר מהטאוס, עורך דין רונלד ריצ'רדסשעבד בעבר לצד נאמן פשיטת הרגל, הודיע ​​על תוכניות לרכוש את הבית תמורת 6.9 מיליון דולר.

"מכיוון שההצעה שלנו תהיה חלק מכל בקשה לאישור, אנו משחררים אותה כעת כדי שתדעו [Lauren Boyette Richards] ואני מנסה לרכוש [Erika Jayne]הבית של הנאמן", הכריז רונלד ביולי.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור