אחותה של הת'ר גיי טוענת שהיא השתמשה בה להצגה

הת'ר גייאחותו של טענה את עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי הכוכב השתמש בה עבור קו עלילה, והיא טענה זאת וויטני רוז סוף סוף ראה את "התר האמיתית".

בשלב מסוים, וויטני והת'ר היו החברות הכי טובות ואולי הייתה להם הברית החזקה ביותר בתוכנית. עם זאת, החברות התפוררה העונה, כאשר וויטני דרשה מהת'ר להודות בשיחה פרטית על ליסה בארלו מחוץ למצלמה. לאחר ההתנגשות, וויטני רצתה לחדש את ידידותם, אבל הת'ר נראתה לא מעוניינת.

אחותה של הת'ר ננסי מיו הוצג בקצרה בעונה שעברה. הם נפגשו לאחר שני עשורים של מגע מועט עד ללא קשר בעקבות עזיבתה של ננסי את הכנסייה המורמונית. בזמן יציאתה, הת'ר כעסה על אחותה שעזבה את האמונה, ולטענתה המצב גרם לשבר במשפחה.

בתגובה אינסטגרם ששיתפה @NoFilterWithZack, באמצעות @ThePinkPopBox, ננסי חשפה את מחשבותיה האמיתיות על אחותה.

"[Whitney] תפסיק לחכות להת'ר. עד שלא יהיה לה שימוש בך, אין לה שימוש בך", כתבה ננסי.

היא המשיכה ואמרה, "תאמיני לי, אני יודעת. חיכיתי לה 20+ שנה, רק כדי לשמש לסיפור עלילה ב-Vail. היא לא דיברה איתי מהיום שצילמנו".

לגבי הסצנה שלהם ביחד, ננסי הסבירה לוויטני, "אני מחשיבה זאת כשיחה האחרונה שתהיה לנו אי פעם. היה נחמד לפגוש אותך בוויל. מצטער שסוף סוף ראית את הת'ר האמיתית."

מעריצים רבים מזועזעים מהטענות של ננסי ומתקשים להאמין שהת'ר פיתחה את אחותה לאחר שהשתמשה בה לסיפור עלילה. צופים אחרים, לעומת זאת, חושבים שהעונה חשפה את הצבעים האמיתיים של הת'ר, וליסה צדקה כל הזמן.קישור מקור