איך ג'קס "טקסט זעם" הוביל ל-Stassi Feud

בריטני קרטרייט ו שיאנה שי דנה עם ה"שבר" שלה שטאסי שרדר בפרק האחרון של הפודקאסט של Scheana.

לאחר חוקי Vanderpump אלום שנקרא לכאורה בריטני ו ג'קס טיילור יצא בפודקאסט משלה, מה שמרמז שהזוג עזב אותה בו קלארקהחתונה האיטלקית של כמה שעות לפני שהם עזבו את הארץ וציינה שחברים אמיתיים לא היו עושים משהו כל כך אכזרי, בריטני התייחסה לטקסטים השנויים במחלוקת שג'קס שלחה וחשפה אם שמעה מסטסי בשבועות שחלפו מאז.

"אני בעצם לא יודע מה היו כל הודעות הטקסט. אני אישית מעולם לא שלחתי הודעות טקסט. אני אבהיר את זה מאוד כי לעולם לא אעשה להם את זה", אמר סטסי בפרק ה-1 ביולי של Scheananigans. "תכננתי ללכת 1,000, 100 אחוז. ג'קס רק התחיל להיכנס לו לראש, להתעצבן על טיסה עם התינוק – ואתה יודע איך ג'קס, הוא פשוט ישלח הודעות טקסט וזעם וכל השאר. אני אפילו לא יודע בדיוק מה הוא אמר אבל אני יודע שהוא הביע את הספקות שלו ושהוא לא באמת חשב שהוא רוצה ללכת יותר".

למרות שההודעות של ג'קס היו לאחד מחבריהם המשותפים, רוב, רוב העביר בסופו של דבר את הטקסטים לסטסי ובו.

"הוא לא היה צריך לעשות את זה ובכל פעם שגיליתי את זה, הייתי מאוד כועסת עליו", הודתה בריטני בתעלוליו של בעלה. "הוא התפרק והשתולל. וביקשתי סליחה והייתי כמו, 'אני כל כך מצטער, אנחנו עדיין מתכננים להגיע'. והם ממש כעסו על שנינו ולא ממש דיברו איתנו במשך שבועיים".

לדברי בריטני, היא זירזה את הדרכון של בנה מוקדם יותר השנה, אך גם היום, המסמך לא הגיע.

"הייתי צריך לתכנן טוב יותר כמו הדרכון של קרוז וכאלה, אבל הכל היה כל כך מגובה. זה היה תכנון גרוע מצידי, אבל היה כל כך קשה להשיג את הדרכון הזה", הסבירה בריטני.

בהמשך, בריטני אמרה שהיא מרגישה אשמה כי היא לא רצתה להרגיז את סטסי ובו.

"זה היה כל כך מורט עצבים. פרצתי בכוורות. לא רציתי להרגיז אותם. רציתי להכין את זה ואתה יודע שמעולם לא התרחקתי מהתינוק שלי אז זה היה עד הרגע האחרון, כמו, 'האם אני אלך לבד? מה אני הולך לעשות?' ואמא שלי לא יכלה ללכת איתי יותר. היא לפחות התכוונה ללכת איתי ואז בעלה של החברה הכי טובה שלה נפטר אז כמובן שהיא טסה הביתה", חשפה בריטני. "זה היה רק ​​כל הדברים האלה והרגשתי כל כך רע".

בעוד שבריטני הודתה שהיא וג'קס "טעו", היא הציעה שסטסי כועס עליה מסיבה שאינה לגיטימית.

"אני חושבת שהסיבה שהם כל כך כועסים היא בגלל שהם חושבים שידענו שבועות שקדמו לזה שאנחנו לא באים וחיכינו עד הרגע האחרון", היא חשדה. "והם חושבים שהלכנו לטורניר הגולף במקום לחתונה. אבל באמת, הלכנו לטורניר הגולף הזה כי לא הלכנו לחתונה".

בעקבות היעדרותם בחתונה של סטסי ובוז, בריטני "שלחה [Stassi] כסף בשביל [their] צלחות" אבל מעולם לא שמעתי משטסי

"אני ממש עושה כל מה שאני יכולה כדי לעשות את זה נכון," היא התעקשה. "שלחתי יד מאז החתונה ואמרתי, 'הכל כל כך מהמם ואני מקווה שנוכל לדבר יום אחד ואני כל כך מצטערת איך העניינים הסתדרו'. [but] עדיין לא קיבלתי שום תגובה".

גם בפודקאסט, סקאנה הודתה שהיא לא מעריכה את הנרטיב שסטסי פרסמה לכאורה על בריטני בפודקאסט שלה.

"לא אהבתי את הנרטיב הזה שראיתי באינטרנט. [Her podcast comments were] רומז שזה גס רוח [Brittany] עשה את זה ברגע האחרון ו'איך אתה מעז?'", ציינה.

סקאנה גם צללה את חברתה לשעבר לצוות על כך שלא הגיבה לחברה שלהן, ואמרה שההסתערות שלה "ממש מטרידה", והצהירה שההזמנה שלה הייתה "מאוד לא אישית".

לאחר שטענה לראשונה שהיא מבינה את ההחלטה של ​​שטאסי, שיאנה אמרה שהיא חשה עלבון שסטסי שלח לה צילום מסך של אימייל המוני ולא הודעה אישית וחשפה שנודע לה שלא הוזמנה ליום המיוחד שלה ושל בו רק "שלושה שבועות לפני כן". החתונה."

קישור מקור