איך כריסטינה הול מרגישה לגבי חדשות התינוק של טארק והת'ר

מקור משתף כיצד פליפ או פלופ כוכב כריסטינה הול מרגישה לגבי בעלה לשעבר, טארק אל מוסאכשהוא מתכונן לקבל את פני ילדו הראשון עם אשתו הת'ר ריי יאנג שֶׁל מכירת שקיעה.

אמנם לא עבר זמן רב שכריסטינה והת'ר נאלצו להיפרד באחד ממשחקי הכדורגל של ילדיה, אבל כמה מקורות אישרו שכוכבת הריאליטי נמצאת במקום טוב עם הזוג ומקווה להמשיך בהורות משותפת בשלווה איתם כשהיא מנסה ליישב באופן פרטי את סכסוך המשמורת המבולגן שלה עם בעלה לשעבר השני, נמלה אנסטד.

"כריסטינה שמחה בשביל טארק והת'ר. כל עוד טארק והיא שותפים להורות בשלום, היא מרוצה", אמר מקור בידור הערב.

כפי שהמעריצים אולי ראו, טארק, שחולק שני ילדים עם כריסטינה, כולל הבת טיילור בת ה-11 והבן בן השש בריידן, הודיע ​​על חדשות התינוק שלו ושל הת'ר באינסטגרם ביום רביעי.

"הַפתָעָה!!! בייבי אל מוסה מגיע בתחילת 2023!!” הוא כתב בכיתוב.

"כולם מסתדרים בסדר עכשיו", אישר מקור שני Us Weekly. "ומקווה להמשיך בהורות משותפת בשלום."

על פי הדיווח, לבני הזוג לא היו "בעיות" עם כריסטינה מאז שמשחק הכדורגל שלהם ירק. וכשזה מגיע למחשבותיה של הת'ר בעניין, היא מתמקדת בלהיות בריאה וללא מתח לאורך כל ההריון.

"התר רוצה שההריון שלה יהיה נטול מתח ככל האפשר, אז היא שמה כל דרמה בצד", שיתף מקור עם האאוטלט.

באשר למאבק המשמורת המתמשך של כריסטינה עם אנט, ממנה נפרדה בשנת 2021 לאחר שקיבלה את פני בנם, האדסון, בן השנתיים, דיווח מ-15 ביולי רדאר אונליין גילתה שהיא פועלת ליישב את המחלוקת שלהם באופן פרטי.

בעוד כריסטינה, שנישאה לבעל היכל יהושע באפריל, שהיה אמור להופיע השבוע בבית המשפט לדיון בגירושין, ביקשה אנט לדחוף את הדיון לספטמבר בתקווה לסדר את הבעיות שלהם בינם לבין עצמם ולהימנע מעימות מבולגן בבית המשפט.

עוד באפריל, אנט הגיש בקשה לבית משפט חירום שבו הוא ביקש משמורת מלאה על הדסון, כאשר לכריסטינה יש ביקורים לסירוגין בסוף השבוע. עם זאת, השופט דחה את הבקשה. ובחודש שלאחר מכן הם נצטוו לגישור.

למרות שהזוג לשעבר הסכים בעבר לפצל משמורת משותפת על הילד, אנט האשימה מאוחר יותר את כריסטינה ביצירת סביבה מסוכנת להדסון והאשימה אותה בכך שהיא מבלה איתו רק "9 ימים מלאים בכל חודש".

בעקבות הדרמה, כריסטינה הגנה על עצמה בהצהרה פומבית.

"מה שנמלה עושה מעציב אותי מאוד. אם זה באמת היה על הדסון, כפי שהוא אומר, זה היה צריך להיות מטופל באופן פרטי עם שופט פרטי או גישור, כפי שהציעו אני ועורך הדין שלי. היו לי עליות ומורדות אבל אני אמא טובה ואני אוהבת את הילדים שלי בכל ליבי ותמיד אגן עליהם", אמרה.

בינתיים, הת'ר וטארק חשפו את המגדר שלהם בסוף השבוע, כשהזוג הודיע ​​שהם מצפים לתינוק!קישור מקור