איך המשאבה שולטת באלום סטסי שרדר מרגישה על כך שהוא נשאר מחוץ לחתונה של שיאנה, בנוסף לתוכניות ירח הדבש של שיאנה וברוק

איך סטסי שרדר מרגיש לגבי החמצת החתונה של שיאנה

שטאסי שרדר לא התעצבן על כך שלא הוזמנתי שיאנה שי ו ברוק דייויסחתונה לאחרונה במקסיקו. למעשה, על פי דיווח חדש, היא הייתה ממש "מאושרת" שלא הייתה צריכה להשתתף.

חודשים לאחר ה חוקי Vanderpump אלום ביטלה את שיאנה מהחתונה שלה בו קלארקשנערך ברומא, איטליה במאי, טוענת מקורבת שהיא הייתה בסדר עם החמצה של החגיגות כי כבר יש לה "כל כך הרבה קורה" והיא מעדיפה להתמקד במשפחתה ובקריירה שלה.

"שטסי לא הופתע שהיא ובו [Clark] לא קיבלה הזמנה לחתונה של שיאנה אחרי שהיא לא הזמינה אותה לטקס החתונה שלה", סיפר מקורב חיי הוליווד ב-24 באוגוסט. "שטסי ושיאנה תמיד נשארו לבביים למרות העליות והמורדות שלהם לאורך השנים. לסטסי אין רגשות קשים ולא נפגע מכך שלא קיבלה הזמנה”.

מוקדם יותר השנה, לאחר שאמנם חתך כמה כללי משאבה כוכבים מרשימת המוזמנים שלה כי זה היה "יקר מדי", הסבירה סטסי בפודקאסט שלה, הטוב, הרע והתינוקששאנה הבינה לחלוטין את החלטתה לקצץ בעלויות.

"היא הייתה אחד האנשים העיקריים שנתנו לי תגובה ממש נחמדה בחזרה", הסביר סטסי. "[She] היה כמו, 'אוי אלוהים, אל תדאג אפילו בקשר לזה. ברוק ואני עוברים את אותו הדבר. אנחנו לגמרי מבינים".

אבל בזמן שהם היו ביחסים טובים באותה תקופה, סכנה בסופו של דבר חזרה בה מהבנתה והצללה את סטסי על הטיפול בריב שלה עם בריטני קרטרייטשנטשה את חתונת מאי שלה ביום שבו היא ובו עזבו את לוס אנג'לס לאירופה.

אמנם לא ברור מדוע סקאנה לא כללה את סטסי, בין אם זה סיבות כלכליות או מתחים מתמשכים, מקור שני אמר להוליווד לייף שסטסי לא היה מעוניין במסיבה במקסיקו.

"זו הקלה עבורה שהיא לא משתתפת בחתונה הזו", ציין המקורב. "אין לה שום FOMO לגבי החמצה. היא מאחלת את הטוב ביותר לשאנה וברוק, אבל היא יותר משמחה להישאר בבית ולא צריכה להתמודד עם נסיעה למקסיקו עם פעוט".

לפני החתונה של שיאנה, כוכבת הריאליטי הוותיקה אישרה שלה ולברוק אין עדיין תוכניות לירח דבש, במיוחד לא "מיד אחרי" הטיול שלהם למקסיקו.

"בסופו של דבר, לא מיד," שיתפה אותה סקאנה Scheananigans פודקאסט, דרך E! חֲדָשׁוֹת. "יש טיולים אחרים שאנחנו רוצים לעשות קודם – טיול משפחתי בחזרה לאוסטרליה, עוד כמה ילדים קטנים כאן – אז בלי למהר בירח הדבש, אבל בהחלט נצא לחופשה בסופו של דבר."

בעוד ששאנה חשבה בעבר "אתה חייב ללכת לירח דבש יומיים אחרי החתונה", חייה לא כמו שהיו כשהיא התחתנה מייק שי ב 2014.

"יש לנו תינוק. התחלנו לעזאזל!" היא הסבירה.

בינתיים, ברוק, שלימים אמר לאנשים שהוא ייקח את סקאנה למקום עם "מים כחולים קריסטל", אמר שהוא מתכנן להפתיע את שיאנה עם ירח דבש.

"אני לא אגיד לך איפה. אני יודע את האלמנט של מה שאנחנו רוצים לעשות, אז אני לא יכול לבלבל את זה, ולכן עכשיו, אני רק צריך לבחור את המים היפים בשביל זה", הוא הקניט.

חוקי Vanderpump עונה 10 בעיצומה של הפקה וצפויה לעלות בבראבו מתישהו מאוחר יותר השנה או בתחילת השנה הבאה.

קישור מקור