אליסה האמבר של מתחת לסיפון: "קמיל השפיעה על בריאות הנפש"

קרדיט: לורן באסט/בראבו

אליסה האמבר אומרת הדרמה עם קמיל לאמב השפיע על "בריאותה הנפשית", והיא הרגישה את התבשיל העיקרי שלה פרייזר אולנדר היה מודאג לגבי "הצלת פנים".

לאורך העונה הנוכחית של מתחת לסיפוןקמיל נקראה על ידי חברי השחקנים בנוגע למוסר העבודה שלה, ומעריצים רבים מאמינים שלא היה לה עניין לתרום.

המתח בין קמיל (סיפון/תבשיל) לאליסה (תבשיל שני) התחיל כשהאחרונה הבינה שהמקררים לא מלאים לגמרי, וזה היה באחריותה של קמיל. אבל כאשר אליסה התעמתה איתה, קמיל שיחררה את מורת רוחה, מה שהכעיס מעריצים רבים. עם זאת, לדברי אליסה, מלוא היקף ההדחקה של קמיל לא הוצג על המסך.

"שום דבר על קמיל לא שפשף אותי בצורה לא נכונה," סיפרה אליסה עוד פודקאסט מתחת לסיפון על Patreon, דרך Showbiz Cheat Sheet. "כשפגשתי אותה, היא הייתה ממש מבעבעת, היא הייתה ממש יפה. חשבתי, סיפון/תבשיל, היא בערך כמו בכל מקום. זו העמדה המושלמת עבורה, אתה יודע למה אני מתכוון? אבל ממש בלילה הראשון, אני יודעת שכדיילת שנייה, אני צריכה להאציל לה משימות סגירה אחת או שתיים. אז זה לא כמו כל היום, אני כמו, 'תעשה את זה, תעשה את זה!' משימה אחת או שתיים, היא כבר יודעת שאני אתן לה”.

"פרייז'ר כבר אישר את המשימה מבעוד מועד", המשיך התבשיל. "אז אחרי לילה אחד, היא לא רקעה ברגליים, וזה מה שבסופו של דבר הראו לי. היא קיללה אותי. היא אחזה במעקה כך שזה נראה כאילו היא כועסת, היא טפקה בעט. אתה יודע, כמו 'תמשיך הלאה. אתה מבזבז את הזמן שלי'. זה מאוד מאיים. היא הפחידה אותי".

"אז זה כמו שבשלב הזה כשהתחלתי להרגיש מאוים, זה בערך כמו, בסדר, אני לא ממש רוטטת איתך," הוסיפה אליסה. "עדיין ניסיתי להסתדר איתה. ואמרתי לפרייזר והוא אמר, אתה חייב לסלוח לה, תמשיך הלאה, אתה יודע, תניח את הדברים. וניסיתי, אבל בסופו של יום, הקרבתי את הבריאות הנפשית שלי".

למרות שאליסה הודתה שפרייז'ר היה תבשיל ראשי חזק ו"מעודד", היא לא הרגישה שהוא נכנס למצב של קמיל.

"הרגשתי הרבה לחץ עם קמיל, והודעתי לו ש'היי, אני מרגיש את הלחץ הזה, אני מרגיש את הדחיפה הזאת. לא נוח לי עם זה. היי, אני בלחץ. היי, אני הולכת לישון בוכה בעצם עכשיו'", אמרה אליסה.

"וזה כאילו לא היה נקודה שבה הרגשתי כאילו יש לו את הגב שלי", היא שיתפה. "הרגשתי שזה באמת הכל עניין של הצלת פנים. ותהיה שליו עם כולם, נכון? בהחלט הרגשתי שיש רגעים שבהם הוא צריך להתערב והוא עשה את זה. אבל אני לא יכול להאשים אותו בזה. אני תמיד מנסה להיות גם אדם נחמד, אבל זה בהחלט שרף אותי בסופו של דבר. ופשוט הייתי כמו עובד כל כך קשה עבור פרייזר. אז זה מבאס שהוא לא הגן על מישהו שעובד קשה מאוד, אתה יודע?"

אליסה חשפה שהיא ניסתה להימנע מכל התנהגות שתגרור תגובה מקמיל. לפי התבשיל השני, המצב עורר בה חרדה.

"יש ייאוש. הייתה חרדה", אמר הכוכב. "וממש לפעמים אפשר לשמוע את הקול שלי כשאני מבקש ממנה לעשות משהו ישירות, ממש לא נהניתי מזה. אני לא יודע איך לבטא בפניך את סערת הנפש שעברתי כשהייתי שם".

אליסה המשיכה, "כשהייתי צריכה להגיד לה משהו ניסיתי לרשום אותו. או כמו לשיר-שיר את זה. אתה אמור להגיד אנחנו במקומך. ניסיתי הכל. וזה היה כאילו היא עשתה נקמה נגדי מהרגע שפגשתי אותה".

"ממש בלילה הראשון שאתה רב על משהו כמו, זה מדהים," אמרה אליסה. "וזה מבאס כי אני לא באמת אדם מתעמת, אז זה בדיוק כאילו היא ידעה מה היא עושה. היא ידעה שאני לא אדם מתמודד באותו זמן. אני יכול להודות שהפחדתי ממנה. לא היה לי את הקול הכי גדול אי פעם בגיל 22 [years old]."

מתחת לסיפון עונה 10 משודרת כעת בערבי שני ב-20:00 EST ב-Bravo.

קישור מקור