אליסון דובוי הנפשית מדליפת DM מקייל ריצ'רדס

מי יכול לשכוח את הפרק הידוע לשמצה של "מסיבה מהגיהנום" של העונה הראשונה של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס – בזמן ש קמיל גרמרהחבר הנפשי של, אליסון דובואההכריז ל קייל ריצ'רדס שבעלה, מאוריסיו אומנסקי"לעולם לא ימלא אותה רגשית"?

בזמן שהסצנה שודרה בדצמבר 2010, אליסון הופיעה לאחרונה בפודקאסט, שם אישרה כי לאחר פרסום ספרה השישי, אהבה לא יכולה לדעת זמן: למה האהבה לעולם לא מתהשמציגה אותה ואת בעלה ג'ו דובואה על השער, היא קיבלה DM מפוקפק מ-Bravolebrity הוותיק.

"פרסמתי פוסט [the book cover] באינסטגרם שלי ו… היה לנו וחבר שלנו [snap] תמונה שלו מנשק אותי. אז חשבתי שזה מושלם בשביל זה כי זה קשור, אתה יודע, זה סיפורי אהבה, חברי נפש… וקייל שלחה לי הודעה באינסטגרם שלי והיא אמרה, 'כן, ראיתי את הספר שלך [cover]. אז בעלך ממלא אותך רגשית?'" חשפה אליסון בפרק ה-26 בספטמבר של מאחורי חבל הקטיפה עם דוד יונטף.

"כן, קייל, לפרוטוקול, הוא ממלא אותי רגשית בכל יום בחיי. תודה על האכפתיות", השיבה אליסון.

לדברי אליסון, היא הייתה "המומה" מכך שקייל יבוא לקחת אותה כל כך הרבה שנים לאחר המפגש שלהם ב- RHOBH ותהה, "אני עדיין תופס מקום בראש שלך, באמת?"

למרות שאליסון מבינה מדוע מעריצים ישמחו לראות "קרב חוזר" בין השניים, היא השוותה את התמודדות עם קייל לריב עם ילדה בת 13 "שחושבת שהחבר שלה יותר טוב משלך" ואישרה שמאז חסמה אותה.

"אני בטוח שהיא יצרה חשבונות מזויפים רק כדי לראות מה קורה [with] הדברים שלי. זה כמו, תתגבר על זה, "המשיכה אליסון, והמשיכה לכוון את RHOBH ללהק. "אני באמת לא חושב שהם עזבו את התיכון. אולי יש להם ילדים, אבל הם עצרו התפתחות. אני אומר לך, זה פשוט לא ייאמן כמה קשה להם לנווט בחיים".

אליסון המשיכה וטענה שאחד מחבריו של קייל שילם לה 3,000 דולר כדי לאכול איתה ארוחת צהריים לאחר RHOBH התרחשה דרמה.

"אז אחרי ההופעה, תמיד תרמתי כמו ארוחות צהריים שהם מוכרים איתי במכירה פומבית לצדקה. ועשיתי את זה טוב לפני ההופעה ההיא. אבל אחד מחבריו של קייל שילם 3,000 דולר כדי לאכול איתי ארוחת צהריים רק כדי לשבת עם אישה ששלחה את חברתה לאן שהיא צריכה ללכת", שיתפה אליסון. "חשבתי שזה שומט לסתות. אני כאילו, אין לך חברים."

היא המשיכה, "אין חברים שם בהוליווד. אתה יודע, הם יעשו את זה. אתה יודע, הם רוצים להסתכל על הגופה, הם רוצים להפוך אותה. הם רוצים לראות את התוצאות. והרבה אנשים באמת באים לאירועים שלי רק כדי ללחוץ את ידו של האדם שלא לקח את עצמו. ואחד החברים של קייל היה לשלם 3,000 דולר רק כדי לומר תודה."

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור