קים זולז'אק פונה למעצר ה-DUI של הבת אריאנה, אומר השוטר

אל תהיי טארדי של קים זולסיאק מגן על אריאנה לאחר מעצר DUI

קים זולז'אק מגנה על בתה בת ה-20, אריאנה בירמןבעקבות מעצרה בשבת.

בהצהרה ששיתפה עם מעריציה ועוקביה בסטורי האינסטגרם שלה, לשעבר עקרות בית אמיתיות מאטלנטה חברת צוות, שגם הופיעה לצד משפחתה ב אל תהיה מאוחרהגיב לטענות ה-DUI נגד אריאנה, התעקש שהיא "לא אשמה" והסביר את השימוש שהודה אריאנה בעט אדי THC.

"אריאנה הייתה מעורבת בכופף פגוש קל. כשהמשטרה הגיעה למקום, קצין החקירה פתח מיד בחקירה בגין DUI של אלכוהול. למרות הקריאה המתמדת של אריאנה שהיא נסערת וחרדה מהתאונה הקלה, השוטר הגיע למסקנה שגויה שהיא לקויה. זה לא היה המקרה. למרות שאין לנו עוד רצון להתדיין על התיק הזה באמצע, אריאנה לא נפגעה מחומר כלשהו, ​​כולל אלכוהול או מריחואנה", כתבה קים על אריאנה, שסירבה לבדיקת נשיפה במהלך המעצר, בפוסט הראשון שלה.

ואז, בשנייה שלה, המשיכה קים, "מכיוון שהיא שיתפה פעולה וכנה, היא הודתה שצרכת מריחואנה יום קודם לכן, כלומר יותר מ-24 שעות לפני פנייה עם רשויות החוק. בנוסף, השוטר המעצר, כפי שעולה מדו"ח המשטרה שלו, האשים את אריאנה בפגיעה באלכוהול. היא מכחישה מכל וכל את ההאשמות הללו ובכוונתה להילחם באישומים הללו מכיוון שהיא לא אשמה בהם. אנו מעריכים שהציבור הרחב מאפשר משפט זה לגופו, ולא רטוריקה או מסקנות שגויות".

RHOA Kim Zolciak מגיבה ל-Ariana DUI

גם באינסטגרם, בריאל בירמן הגיב באותה אמירה.

אל תתבאס. Brielle Biermann מגיבה ל-Ariana DUI

על פי הדיווחים, אריאנה הייתה עם החבר שלה שוב ושוב, הדסון מקלרויבזמן שנלקחה למעצר ושוחררה מאוחר יותר.

לאחר מעצרה, אריאנה שיתפה הצהרה עם TMZ באמצעות עורך הדין שלה, ג'סטין שפיזמן.

היה כתוב, "אריאנה הייתה מעורבת בכופף פגוש קל. כשהמשטרה הגיעה למקום, קצין החקירה פתח מיד בחקירה עבור DUI. למרות הקריאה המתמדת של אריאנה שהיא נסערת וחרדה מהתאונה הקלה, השוטר הסיק בטעות שהיא נפגעת מאלכוהול. זה לא היה המקרה. היא מכחישה מכל וכל את ההאשמות הללו ובכוונתה להילחם באישומים הללו כי היא לא אשמה בהם".

אל תהיה מאוחר שודר ב-Bravo במשך שמונה עונות לפני בוטל במאי 2021.

קישור מקור