אמא של סקאנה שי משתפת במה שמפריע לה בברוק דייויס

קרדיט תמונה: Tammie Arroyo / AFF-USA.com / MEGA

שיאנה שי קיבלה את פני אמה אריקה ואן אולפן ובעל ברוק דייויס לפודקאסט שלה בשבוע שעבר, ובמהלך התוכנית, אריקה הסבירה מדוע היא וברוק נודעו כראשים.

חודשים אחרי שברוק הודה שהוא חש מתוסכל מהמעורבות של אריקה, כמו גם מהמעורבות של אחותה של שיאנה, קורטני ואן אולפןבהורות של בתו, בת שנה ירח קיץ דבש דייויסה חוקי Vanderpump הכוכבת שאלה את אמה על מה שהכי מעצבן אותה בברוק.

"אני חושבת שברוק אוהב ללחוץ על הכפתורים שלי", חשפה אריקה בפרק ה-16 בדצמבר של שיאניגנס.

"100 אחוז. הוא אוהב ללחוץ על הכפתורים של כולם,” הסכימה שיאנה.

אבל אריקה התעקשה שיש בזה יותר, ואמרה שברוק מתווכח גם כשהוא לא צריך.

"גם אם הוא לא בהכרח מסכים או לא מסכים על משהו, הוא היה רוצה להעיף אותו כדי פשוט להוציא ממני משהו", הסבירה. "[He does] שעם כל דבר ועניין רק כדי לנסות להוציא ממני עלייה לפעמים".

"אם זה מה שאתה מרגיש, אני מצטער. כי אני מרגיש שכשאני עושה את זה, אני רק רוצה לקבל פרספקטיבה על דברים… [And] אני חושב שזה מאוד בריא במחלוקת בין משפחות שיש נקודות מבט מנוגדות", הגיב ברוק.

לדברי אריקה, היא וברוק חלוקים ביניהם בדברים מסוימים הנוגעים להורות של סאמר. ולמרות הצורך "לנשוך [her] לשון הרבה" ו"לא לתת [her] דעה,” אריקה אמרה שהיא מכבדת את העובדה שסאמר הוא הילד של שיאנה וברוק.

"אני חושב שזה מדהים איך אתם מאוד רגילים [Summer’s schedule]. האם אני חושב שהתנומות חייבות להיות עד הרגע? בהחלט לא. זה יכול להרגיז אותי, אבל אני תמיד מנסה לכבד את זה", היא הצהירה וציינה שאירועים מיוחדים צריכים להיות חריגים.

"אני מסכים… [But] אלמלא הכפייה של הרגעים האלה, לא היה לנו ילד מתוכנן", אמר ברוק. "לא תהיה לנו שגרה שבה היא בשגרה. כי אם אשאיר את זה בצד הדרך, היו סיכויים רבים יותר שהיא לא תנמנם ב-1."

ואחרי שאריקה המשיכה ואמרה שיש "כמה מרחב פעולה לכאן ולכאן למצבים מסוימים", ברוק תהה היכן נמתח הגבול.

בעוד ברוק המשיכה להסביר כיצד סאמר מגיבה ללוח הזמנים שלה וסביר להניח שתעשה זאת אם היה חסר, אריקה ציינה שהיא מטפלת בסאמר באופן קבוע ומכירה את הילד "כמו גם אתם".

בעוד שלברוק ואריקה יש דעות שונות בעניינים מסוימים, אריקה הבהירה שהיא אסירת תודה לסקיאנה שיש לו אותו בחייה.

"אני אוהב את ברוק. אני לא חושב שיש שותף טוב יותר עבורך. לא הייתי רוצה אותך עם אף אחד אחר, ואני חושב שברוק הוא האבא הכי טוב לקיץ. הוא אבא נהדר," היא אמרה לשאנה.

כמו כן, במהלך הפודקאסט, אריקה שיתפה את הרושם הראשון שלה על משפחתו של ברוק.

"אני חושבת שהם היו שונים מהרושם שקיבלתי ממה שאמר ברוק," הסבירה אריקה. "אני לא יכול להסביר מה באמת חשבתי שאמא שלו ואחיותיו יהיו, אבל כשפגשתי אותן, הן פשוט – לא שהוא אי פעם גרם להן להישמע לא נורמליות – אמא שלו הייתה סתם, חשבתי שאמא שלו הייתה בדיוק כמו לִי. חשבתי שיש לנו כל כך הרבה דברים משותפים. אחיותיו היו פשוט נהדרות. זה לא שברוק נתן לי סיפורים פרועים, אבל אני מניח שרק שמעתי עליו שגדל בחווה בניו זילנד ואז עבר לאוסטרליה, אני לא יודע למה ציפיתי, אבל כשפגשתי אותם, נפלתי לחלוטין. מאוהב במשפחה".

"כולנו הסתדרנו בצורה מושלמת. זו הייתה הפתעה מאוד נעימה", הוסיפה.

חוקי Vanderpump יחזור לעונה 10 בתחילת השנה הבאה בבראבו.

קישור מקור