אמבייר צ'ילדרס טוען שרנדל אמט עומד בפני חקירת ה-FBI

אמביר צ'ילדרס ניתן צו מניעה זמני נגד הבעל לשעבר רנדל אמט בבית המשפט בלוס אנג'לס בחודש שעבר לאחר שציטט חקירה לכאורה של ה-FBI נגד מפיק הסרט.

לאחר שבקשה קודמת נדחתה עקב חוסר ראיות, חזרה השחקנית בת ה-34 לבית המשפט, שם הגישה סט שני של מסמכים נגד רנדל, 51, שחשפה שיחה מסוכן מיוחד של ה-FBI שגרמה לה "הרס קיצוני" והפרעה של [her] רוגע רגשי ושלוות נפש" מכיוון ששתי בנותיה, לונדון, בת 12, ורילי, בת 9, "הרבה פעמים לבד" איתו.

בדוח מ-5 בינואר ששותף ל- לוס אנג'לס טיימסאושר כי ב-22 בדצמבר, שופט דרש את רנדל להישאר במרחק של 100 מטרים מאמבייר ולהימנע מליצור איתה קשר אלא אם כן מדובר בדיון "קצר ושליו" על ילדיהם.

באשר לתקשורת של אמביר עם ה-FBI, היא אמרה שהם פנו אליה ב-6 בדצמבר, ברצונם לדעת על "החשד לפעילות של רנדל עם ניצול ילדים", והיא ציינה שהיא מודאגת מה"סיכון" שילדיהם יהיו ברנדל. אכפת אם "רשויות אכיפת החוק הפדרליות יגישו לו או בחצרים שלו צו מעצר או חיפוש".

למרות שדוברת של ה-FBI לא יכלה "לאשר או להכחיש את קיומה של חקירה" ל"טיימס", רנדל הכחיש את החקירה לחלוטין, ואמר לרשת שהוא "לא נחקר על ידי ה-FBI ולא אף אחד אחר, והרעיון שאני am הוא מעבר לאבסורד."

"אין שום ראיות לכך שאני נחקר על משהו", המשיך. "אני בהלם ובחוסר אמון מוחלט שאמבייר אפילו רומז על משהו כל כך מגעיל ולא נכון".

לדברי רנדל, שחולק משמורת משפטית משותפת עם אמבייר, הטענות המועלות נגדו "נועדו לפגוע בקריירה שלי ללא כל ראיה כלשהי". אבל לפי ה"טיימס", הם שוחחו עם שלושה אחרים שגם טענו שיצרו קשר עם ה-FBI בנוגע לפעילות לכאורה של רנדל.

עורך דינו של אמביר, לארי בקמןשוחח עם ה"טיימס", בתגובה להצהרה של עורך דין משפחתו של רנדל, הת'ר מ. פטריקשאמרה כי עורכי הדין המייצגים אותה ואת רנדל נמצאים בעיצומו של "פתרון גלובלי של ההאשמות המופרכות" נגד רנדל.

"בית המשפט הוציא צווי הגנה נגד רנדל אמט בהתבסס על מראה לכאורה של התעללות. אם אמט יטען שהיא משקרת, עליו לשפוט את העניין בבית משפט ולא בתקשורת", אמר. "אני יכול לאשר שעורך דינו הקודם של אמט מעולם לא הגיע לדיון בהסדר."

עורך הדין גם הצהיר כי הוא "פתוח לדון בתנאי הפשרה בשמו של מרשי".

בנוסף לכך שאמבייר האשים את רנדל ב"התעללות פיזית ורגשית" כלפיה במהלך שמונה נישואיהם, וטען שהוא "ניסה לחנוק" אותה במהלך דיון לאחר הסכם הנישואין, שרנדל מכחיש, חוקי Vanderpump חבר בהפקה לאלה קנט אמר שרנדל "תקף" אותה ו"הפיל אותה ארצה" לאחר שהתעמתה איתו לגבי הבגידה לכאורה שלו, שגם אותה הכחיש.

עורך דין המייצג את לאלה, שחולק את הבת אושן בת השנה עם רנדל, אישר שלאלה מודעת להאשמות נגד רנדל.

"אנחנו מודאגים מאוד מההאשמות האלה", אמר דניאל ג'יי פלץ. "בשלב זה, ההתמקדות הבלעדית שלנו היא בבטיחות הילדים ובהבטחה שהילדים וכל הקורבנות האפשריים שעלולים להופיע יהיו מוגנים".

דיון בבית המשפט נקבע ל-12 בינואר לדיון נוסף בצו איסור הפרסום של אמביר.

חוקי Vanderpump על פי הדיווחים, עונה 10 תוקרן בבכורה בבראבו ביום רביעי, 8 בפברואר.

קישור מקור