אמביר צ'ילדרס קיבלה צו מניעה זמני חדש נגד רנדל אמט, פרטים

אמבייר צ'ילדרס מקבל צו מניעה חדש נגד רנדל

קרדיט: Shutterstock/Kathy Hutchins/Eugene Powers

רנדל אמטאשתו לשעבר של, אמביר צ'ילדרסהשיג נגדו צו מניעה זמני חדש לקראת החגים.

יומיים בלבד לאחר ששופט דחה בקשה לצו מניעה שהגישה השחקנית נגד רנדל באוקטובר, שהזכירה "מייל מאיים ומטריד" שנכתב על ידי עורך דינו של רנדל, בנג'מין ולנסיההבקשה החדשה של Ambyr נחתמה ב-.

על פי דיווח מ-27 בדצמבר מ השמש האמריקאיתהזוג לשעבר הופיע בבית המשפט ביום שלישי שעבר, 20 בדצמבר, עם עורכי הדין שלהם, שם שופט קבע שהמייל, שעודד את רנדל להמציא כסף כדי "להוציא את ה-c-nt הזה אחת ולתמיד", היה "בלתי קביל " כי זה נכלל בקטגוריה של "תקשורת סודית של עו"ד-לקוח" ודחה את בקשתו של אמבייר.

אך לאחר שאמבייר הגישה בקשה שנייה באותו יום, שופט חתם על הצו ביום חמישי, 22 בדצמבר, אשר הורה לרנדל להתרחק 100 מטרים ממנה ולא ליצור איתה קשר ישירות או בעקיפין באמצעות "טלפון, דואר, דואר אלקטרוני, או אמצעים אלקטרוניים אחרים."

למרות שרנדל חייב להתרחק מאמבייר עד לשימוע הבא שלהם בינואר, הוא יכול לקיים איתה "קשר קצר ושליו" לגבי ילדיהם ויגיע לפגישת גישור בצו בית המשפט.

"הבקשה החדשה הזו מכילה מקרים נוספים של התעללות בנפרד ומלבד אלו הכלולים בבקשה הקודמת מ-25 באוקטובר", כתב אמבייר במסמכי בית המשפט. "בנוסף, בקשה חדשה זו מספקת פרטים נוספים על התעללות פיזית קודמת ואיומים בפגיעה גופנית חמורה שביצע המשיב נגד העותר".

"מידע מפורט נוסף מסופק כדי לאפשר לבית המשפט להבחין בקשר בין ההתעללות הפיזית והרגשית של המשיב בעבר לבין המצוקה הקיצונית שנגרמה לי בשל שליחת הדוא"ל המכוונת של המשיב מה-21 באוקטובר, המאיים "להוציא את הכוונה (אני) החוצה". אחת ולתמיד," היא המשיכה.

אמבייר המשיכה ואמרה שרנדל "שולט בכפייה", והיא טענה שהוא "ביצע בעבר התעללות פיזית נגדי כולל אך לא רק ניסיון חנק".

"המשיב תקף אותי בגלל שסירבתי לחתום שוב על ההסכם שלאחר הנישואין" ו"כאשר לא אצליח להיענות לדרישותיו של המשיב, הוא יעניש אותי בכך שימנע ממני ליצור קשר עם הבנות", הוסיפה בהתייחסה לשתי בנותיהן, לונדון. בן 12 ורילי בן 9.

אבל בתגובה להאשמות, נציגו של רנדל אמר ל"סאן" האמריקאי, "זה לא יותר מאשר תגמול לבית המשפט שדחה את הבקשה הראשונה של אמבייר לצו מניעה. הטענות הכלולות בתלונה מפוברקות לחלוטין. אנו בטוחים שבית המשפט ידחה את בקשתה השנייה".

"רנדל מבולבל מכל זה כשהוא ואמביר חגגו יחד אירועים משפחתיים והיא ביקשה ממנו עבודה", אמר גם הנציג.

רנדל האשים בעבר את אמבייר בשיתוף פעולה עם חוקי Vanderpump כוכב לאלה קנטאמה של בתו בת השנה אושן, בניסיון לנצח בקרבות המשמורת שלהם.

"אני מאמין שאמביר ולורן (לה) עובדים יחד ב [an] ניסיון להרוס את המוניטין שלי כדי לתת לשניהם יתרון למשמורת", טען. "אמביר בדה לחלוטין התעללות שמעולם לא התרחשה ואני מאמין שלורן שכנעה אותה לעשות זאת".

קישור מקור