אמביר צ'ילדרס מגילה לכאורה את ההורות של רנדל אמט

קרדיט: Shutterstock/Kathy Hutchins/Eugene Powers

אמביר צ'ילדרס נראה שהטילה צל על ההורות של בעלה לשעבר, רנדל אמטברשתות החברתיות במהלך סוף השבוע.

כשרנדל שיתף סרטונים ותמונות מהסט של סרטו האחרון, אשתו לשעבר עלתה לסטורי באינסטגרם שלה, שם היא כנראה הצלילה על המפיק, שהגיש בקשה להורדת דמי המזונות שלו בשנה שעברה, והוא נמצא כעת בעיצומו של מאבק משמורת עם האקסית האחרת שלו ואימא התינוקת, חוקי Vanderpump חבר בהפקה לאלה קנט.

"כל אחד יכול להביא ילד לעולם ולקרוא לעצמו הורה. הורים אמיתיים הם אלה ששמים את הילד הזה מעל הצרכים והרצונות האנוכיים שלהם", נכתב במם ששותף בעמוד של אמביר.

"אֶמֶת!" היא כתבה את התמונה, דרך Reddit.

Ambyr Childers לכאורה מצל את Vanderpump שולט בהורות של רנדל אמט בסיפור IG

בעקבות שיתוף הפוסט, מגיבים ב-Reddit תהו אם אמבייר התכוונה לרנדל או לאלה מכיוון שרבים הזכירו להם שללה שיתפה לאחרונה שהיא ואמביר נמצאים במקום טוב.

"אני חושב שזה קשור לרנדל," אמר אדם אחד.

"הכסף שלי על ראנד," הסכים אחר.

אחרים הרגישו שהיא יכולה להצליל גם את רנדל וגם את לאלה, שהיו מסוכסכים מאז שנפרדו באוקטובר 2021 על רקע שמועות על בגידה מצדו של רנדל.

"יכול להיות שניהם. תאהבו את ילדכם יותר ממה שאתם שונאים אחד את השני", שיתף אדם שלישי.

אמנם לאלה דיברה על הפרידה שלה ושל רנדל, אפילו לאחרונה אמרה על ג'ף לואיסבתוכנית הרדיו שהיא הוציאה הרבה כסף על מאבק המשמורת שלהם, רנדל כמעט שתק.

"זה גבוה. זה מאוד גבוה", אמרה לאלה על הכסף שהוציאה על עורכי דין. "זה הרבה. אבל אתה לא יכול לשים תג מחיר על דברים מסוימים, אם אתה יודע למה אני מתכוון".

בינתיים, רנדל דיבר רק פעם אחת, בפרק של Golnesa "GG" Gharachedaghiהפודקאסט של.

"אנחנו מדברים על אוקיינוס ​​וזהו ובכנות, כל עוד אנחנו מדברים על הבת שלנו, זה הדבר הכי חשוב", אמר רנדל ב באמת GG. "אני מקווה שבעתיד שנגיע למקום של להיות קצת יותר נזיל אבל אנחנו שותפים להורות וזהו. אם היא לא מוכנה לעשות יותר ממה שאנחנו עושים, זה בסדר."

גם בפודקאסט של GG, רנדל ציין שהדברים בינו לבין אמביר היו הרבה יותר לבביים.

"אני שותף להורה עם אמביר ובעולם הזה, מעולם לא אמרתי דבר אחד שלילי, ואמבייר, להיפך", הוא גילה. "תמיד היינו [in a good place]."

קישור מקור