אמילי סימפסון על הרצון לעזוב את RHOC, היציאה הפתאומית של ניקול

אמילי סימפסון חשבה לעזוב את תפקידה עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' יותר מפעם אחת.

תוך כדי דיבור עם ג'ף לואיס בתוכנית הרדיו שלו, אמילי הסתכלה אחורה על שתי העונות הראשונות שלה בסדרת הריאליטי בראבו, והודתה שהיא נאבקת בחרדה ומצאה "באמת קשה" להתמודד עם לוח הזמנים של הצילומים, הכוכבים שלה, והביקורת על נישואיה עם שיין סימפסון.

"העונה הראשונה והשנייה שלי, הייתי אומר שהיו כמה [times]שבו הייתי בוכה, והייתי אומר ל [Shane], כמו, 'אני לא עושה את זה יותר. אני שונאת את זה", חשפה אמילי בפרק ה-9 באוגוסט של ג'ף לואיס לייב. "הייתי מאוד תמים כשהגעתי לתוכנית. ידעתי שיש דרמה, והייתי בסדר עם זה כי אני יכול להתווכח או לעמוד על שלי, אבל הייתי מאוד נאיבי וחשבתי שכשבאתי, שאנשים בעצם רצו להיות חבר שלך".

"זה היה הרבה בשבילי, והיו כל כך הרבה פעמים שחשבתי, 'האם זה שווה את זה?'", הוסיפה.

בינתיים, נזכר שיין, הוא עשה כמיטב יכולתו כדי לסדר אותה.

"אני שולח הודעות טקסט למפיקים, כמו 'אל תדאג'. אני אחזיר אותה למסלול. תחזיקי מעמד. קיבלתי את הגב שלך'", שיתף.

כפי ש RHOC המעריצים יזכרו, הנישואים של אמילי ושיין היו נושא חם למעריצים במהלך העונות הראשונות שלה בתוכנית, בשל העובדה שלעתים קרובות הוא נראה קצת חסר עניין. עם זאת, לדברי אמילי, התנהגותו של שיין נבעה מכך שהוא קצת לא נוח עם המצלמות.

"הוא תמיד תמך, אבל הוא לא באמת רצה להיות בזה, ואני חושבת שזה קרה", הסבירה. "[And] כשהוא נסוג, והוא לא ממש מעורב, אז אני מקבל את כל ההודעות על כך שבעלי לא מאוהב בי, והוא לא רוצה להיות איתי".

אבל שיין הבהיר, "זה לא שלא רציתי להיות שם, אבל לא רציתי לנסות לקחת את אור הזרקורים."

כשג'ף רצה לדעת מה השתנה בין אמילי לשיין אחרי העונות הראשונות שלהם RHOCשיין ציין שבעוד שאשתו "חושבת כך [he] צפיתי בעצמי בטלוויזיה ולכן [he] השתנה", הוא לא מסכים.

"גורם עצום היה שהיא קיבלה את החלפת הירך שלה", אמרה. "[Emily] סבל. היא סבלה מאוד. ידענו שהיא סובלת מכאבים, אבל לא הבנו כמה כאבים לה… [She was hard to live with]ואולי לא הגבתי כמו שצריך”.

בעודה מסתכלת אחורה על העונה האחרונה של הסדרה, עונה 16, אמילי הודתה שהיא נדהמה ניקול ג'יימסיציאה פתאומית מהתוכנית. לאחר מכן היא אמרה כי "אין לה מושג" לאן היא הלכה לפני שכיוונה את התנהגות הדיווה לכאורה שלה.

"אני חושב שפשוט היה ממש ממש קשה לעבוד איתה ולא בשבילנו, אלא בשבילנו [production]"הסבירה אמילי.

כפי שראו מעריצים, אמילי התחילה מיד לריב עם ניקול בתחילת עונה 16. אבל מה שהם לא ראו זה ששתי הנשים למעשה השלימו לפני היציאה של ניקול.

"לא הסתדרתי עם ניקול, ואז פתרנו את זה, אבל הם לא ממש הראו את זה כי היא נעלמה", חשפה אמילי.

למרות שאמילי כבר לא בקשר עם ניקול, היא אישרה שהיא ביחסים טובים איתה הת'ר דוברו ומחאה כפיים לחברתה לקאסט על שעשתה מאמץ לשמור על קשר עם חבריה, גם כשהם לא מצלמים.

"אני מדברת עם הת'ר כל הזמן," היא שיתפה. "הת'ר אכן יוצאת מגדרה כדי להיות ידידה עם אנשים בצוות השחקנים, ואני חושבת שזה באמת חשוב ואני לא חושבת שאנשים אחרים עושים את זה… היא מבינה את החשיבות של ממש להיות ידידה של אנשים בצוות לתוכנית להיות מצליח."

לגבי שאנון, אמילי אמרה שהיא "באמת אוהבת" אותה אבל "קשה" להיות חברה שלה.

"אני אף פעם לא באמת יודעת איפה אני נופלת איתה", הודתה אמילי, ונתנה בראש לעובדה ששאנון עשתה לה הרגל להצית מחדש את הכעס שחשה במהלך הצילומים כשהפרקים שודרים.

עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' עונה 17 נמצאת כעת בהפקה וצפויה להתחיל לשידור בבראבו מתישהו בתחילת 2023.

קישור מקור