אמרית קפאי על דרמה קארמה משפחתית, ג'יזל בראיינט גס רוח

קרדיט: סינדי אורד/צ'ארלס סייקס/בראבו

קארמה משפחתית כוכב, אמרית קאפאימתגרה בדרמה שעתידה להתרחש במהלך העונה החדשה ומדבר על חתונה משלו שתשודר בתוכנית.

אמרית אומרת שהעונה הזו של קארמה משפחתית תהיה בכל מקום עם מערכות יחסים אישיות שילכו לכיוונים שונים, ולא רק שחברי הקאסט הצעירים יותר מושפעים, אלא שהיא גם זולגת לחייהם של ההורים שלהם, וגורמת לעצבנות ב"דינמיקה ."

עם כל קבוצת חברים יש עליות ומורדות", אמרה אמרית Showbiz Cheat Sheet. "יש רגעים שבהם אנחנו שמחים ורגעים שבהם דברים ממש קשים. אתה באמת הולך לראות את זה ממקור ראשון עד כמה מורכבות היחסים, את הדינמיקה של החברות."

"לא רק בין הילדים הצעירים יותר, וכשאני אומר ילדים, אני בן 36. זה חמוד שאני מתייחס לעצמי בתור הילד בגיל 36!" אמר אמרית בצחוק לפני שהוסיף. "אבל הדור הצעיר. ואז רמת ההורים מעלינו. כי זה לא מאוד קל כשדברים יוצאים לקהילה. זה לא משפיע רק עלינו. זה משפיע על ההורים שלנו, ולהורים שלנו היו חברות הרבה יותר ארוכה משלנו".

העונה הזו התמקדה מאוד במערכות יחסים רומנטיות ונישואים. חבריה של אמרית, מוניקה ואסואני ו ריש קאראם, עם זאת, מחפשים להתארס, שמועות על ריש בוגדת במוניקה שהונצחו על ידי חברת ילדות של מוניקה, בריאן בני, מאיימים לשים מעכב על התקוות הללו. יש גם את סוגיית הרגלי המסיבות של וישאל פרוואני שגורמים לבעיות ביחסיו עם אשתו, ריצ'ה סאדנה.

"זה איזון מאוד מאוד עדין", קבעה אמרית. "דברים הולכים לצוץ על אנשים בקבוצת החברים שלנו. דברים הולכים לצוץ על מערכות יחסים. ואתה הולך לראות אנשים עומדים בפני הרבה בחירות קשות באמת. כי שוב, ההשלכות של כל דבר שנאמר וכל דבר שמופיע בקהילה שלנו הן די קשות".

אמרית גם דיבר בחיבה על מערכת היחסים הקרובה שלו עם וישאל כשהשניים מתחתנים העונה ב-Family Karma ועשו "הכל ביחד".

"שלא נהיה קודרים ודרמטיים מדי, אנחנו זוכים לראות שתי חתונות יפות", אמר, בהתייחס לנישואיו שלו ושל וישאל. "וישאל ואני מתחתנים תוך כמה חודשים אחד מהשני. זה היה פשוט מושלם בעיניי".

"אני מבוגר ממנו בכ-60 יום. אבל נולד באותה שנה בהפרש של חודשיים", הרהרה אמרית. "עשינו את כל הרגעים הגדולים של החיים ביחד מבית ספר תיכון ועד תיכון, סיום לימודים לקולג' והעבודות הראשונות שלנו. ועכשיו זה. ומי יודע מה עלול לקרות".

בראיון אחר, אמרה גם אמרית RHOP כוכב ג'יזל בראיינט כשנשאל מי היה "הברווולבריטי הכי מרושע" שחווה.

"טוב, למעשה, אני מתכוון, יכול להיות שזה היה בראש שלי – ג'יזל בראיינט אמרה לי משהו ממש גס רוח!" אמר אמרית עמוד שישי.

הוא כן הוסיף שייתכן שג'יזל לא התכוון להזיק כשהסביר את המפגש ביניהם.

"זה היה היום האחרון של BravoCon… היה חוסר שינה. כלומר, רצתי על אדים", הוא שיתף. "אז אני חושב שהייתי כמו ללכת לכיוון האזור האחורי, ש- המקום היה ענק! אבל היא אמרה, 'מתוקה, את נראית כל כך אבודה'. ואני מסתכל עליה כמו, 'אוי, אלוהים, אני כן!'".

קארמה משפחתית משודר ביום ראשון בערב בשעה 21:00 EST בבראבו.קישור מקור