אנדי כהן לא ישתה יותר במהלך שידור NYE של CNN

אנדי כהן חוזר ב-Promise to Drink בתוכנית NYE של CNN

אנדי כהן חוזר בו מהבטחתו "לחגוג חזק יותר" בזמן אירוח 2022 של CNN ערב ראש השנה בשידור חי מִשׁדָר.

אנדי עורר תגובה נגדית בשנה שעברה כשהוא וחבר מארח, אנדרסון קופרנעשו קצת יותר מדי חוששים במהלך חובות האירוח שלהם, מה שהוביל את אנדי לצאת למתחרה להסתכל על התרפקות באוויר ריאן סיקרסטשל, להראות ערב הרוקינות של דיק קלארק כ"חבורה של מפסידים" ואומרים לשמצה לראש עיריית ניו יורק, ביל דה בלאזיו"סיונרה סוקה!"

מאוחר יותר, CNN התנצלה על השטויות של אנדי ואמרו שהם יקצצו בשתייה השנה, מה שיוביל את אנדי למחוא כפיים ולהכפיל את טקס האלכוהול השנתי שלו.

"אנדרסון ואני הולכים לחגוג חזק יותר ממה שחגגנו בעבר בערב השנה החדשה!" אנדי התבכיין במהלך פרק בנובמבר של התוכנית שלו צפו בשידור חי מה קורה

הוא טען כך בצחוק אבן מתגלגלת בתחילת השבוע הוא רק "מבקר" כשהוא עובד עם CNN, והוא יכול "להבעיר את המקום" ואז לחזור הביתה לבראבו למחרת.

"התפקיד שלי הוא להוציא את אנדרסון מאזור הנוחות שלו [and] התפקיד שלי הוא להיות מוביל מסיבות לכל מי שצופה בנו בערב השנה החדשה, וזה מה שאני אמשיך לעשות", אמר אנדי למגזין המוזיקה האייקוני.

לאחר מכן הוא הבהיר כי הוא ואנדרסון הורשו לשתות מכיוון ש-CNN רק דרשה מ"כתבים" להימנע מלשתות,

"מה [ CNN Chairman Chris Licht] הוא אמר שהוא לא רצה שהכתבים שם ישתו, אלא שהוא רוצה שאנדרסון ואני נעשה את שלנו", טען אנדי. ל"הוליווד ריפורטר"..

עם זאת, ימים ספורים לאחר מכן אנדי אישר זאת עמוד שישי טכובע הוא ואנדרסון כבר לא ישתתפו בחגיגות המשתוללות בזמן שהם באוויר.

"אנחנו לא שותים," הוא אמר לרשת ב-29 בדצמבר. "אבל יהיה לנו פיצוץ".

החלטה שאנחנו בטוחים שראיין מתרגש ממנה. ה אמריקן איידול אמר המארח לאחרונה בידור הערב שהוא לא מאמין בשתייה בעבודה ושיבח את ההחלטה של ​​CNN לצמצם את האלכוהול.

"אני לא תומך בשתייה כשמישהו באוויר", אמר לשקע. "אני לא יודע איך זה התחיל כמסורת, אבל זה כנראה רעיון טוב [to scale back]CNN."

קישור מקור