אנדי כהן יורה בחזרה על הטענה של ריאן סיקרסט על NYE Snub

אנדי כהן מגן על מעשיו לאחר ריאן סיקרסט הציע לו לעקוף אותו במהלך שידורי הסילבסטר שלהם, שהתחרו על צפייה.

לאחרונה, ראיין הציל לכאורה את הסיקור של אנדי מ-2022, והציע שצריכת אלכוהול השפיעה על אנדי להעיר הערות שליליות על ריאן באוויר. במהלך התוכנית האמורה, ה צפו בשידור חי מה קורה המארח רמז שהמבצעים המוזיקליים של ריאן היו 'לוזרים' והצופים שלו לא צפו בכלום.

"ריאן, אני לא יודע, יש לו עניין גדול עלי שבועיים ברציפות," אמר אנדי במהלך רדיו אנדי מופע SiriusXM ביום רביעי, דרך Us Weekly. "אני אפילו לא יודע מה. … לא ראיתי [my co-host] אנדרסון [Cooper] להסתובב ולנופף. בדרך כלל מה אנדרסון יעשה, ואני צריך להתקשר אליו ולשאול אותו על זה, בכנות. אבל אני חושב שהוא יצעק עלי אם אעשה זאת. בדרך כלל, אם הוא מנופף לראיין, הוא יגיד לי 'היי, הנה ריאן'. אתה יודע למה אני מתכוון?"

שתי התוכניות התרחשו בטיימס סקוור, ואנדי ציין שבדרך כלל הוא יברך את ראיין.

"ואז אני אסתובב ואנופף או אגיד, 'הנה ראיין', אבל [Anderson] לא עשה את זה," המשיך אנדי. "האם עלי להתקשר אליו ולצעוק עליו על זה?"

המנהל של בראבו התקשר אז לעיתונאי השידור ושאל על התקרית.

"אתה כנראה אפילו לא יודע את זה כי אתה עוסק, כמו, בהצבעה בבית הנבחרים וכל זה", הביע כהן לראשונה.

אבל כשאנדי ניסה לחקור אותו על טענתו של ריאן, אנדרסון קטע את דבריו ושאל אם אנדי "יסבך אותי בעניין עם סיקרסט".

"זה בינך לביני. זה עניין של אתה ואני כי הוא אמר בתוכנית שהסתובבת בנימוס מאוד ונופפת לו ובפה לו שיש לך הופעה טובה ושלא הסתובבתי," אנדי. המשיך. אנדרסון שיתף אז ראיין אמר להם "שנה טובה".

למרות שבעבר, אנדרסון בדרך כלל הודיע ​​לאנדי לנפנף לראיין, הוא לא עשה זאת השנה כי אנדרסון האמין שהשותף שלו לארח כבר בירך אותו.

"במקרה הסתובבתי, כאילו, היו כמה פעמים שהסתכלתי לראות אם הוא בסביבה ולא הייתי צריך לראות אותו. ואז הייתה פעם אחת שפשוט הסתובבתי והוא היה שם שם, אתה יודע, עושים את זה מדי שעה, כמו, ספירה לאחור", אמר אנדרסון. "ראיתי אותו ושנינו נופפנו ואמרתי, אתה יודע, 'שתהיה לך שנה טובה' או 'תהיה לך הופעה נהדרת'. … [Andy,] אתה דיברת [and] היו מעורבים במפיק כלשהו [thing] ולכן פשוט לא עשיתי זאת [tell you to say hi]. כלומר, הכל קרה כל כך מהר, שזה לא היה עניין גדול. כלומר, כל שנה אנחנו תמיד אומרים לו שלום. אז הנחתי שאולי קרה לך בעבר, ואני פשוט התעדכנתי."

העיתונאי הוסיף, "אני מצטער אם זה [was a] נכשל מצידי, אבל כן, אני מקווה שזה לא תרם או משהו. חשבתי שראיתי אותך, אתה יודע, מנופף או משהו."

אנדי טען שהוא "היה" מברך את ריאן אם היה רואה אותו. "ניסיתי למשוך את תשומת לבו של דוראן דוראן," אמר אנדי, ונראה שהוא מתייחס למה הוא נופף בעבר בכיוון הזה.

קישור מקור