אנדי כהן מאשים את ג'יימס קורדון בקריעת סט 'WWHL'

קרדיט: סטיבן ברגמן/AFF-USA.COM/MEGA

אנדי כהן מאמין ג'יימס קורדן לקח מהנהון שלו צפו במה שקורה בשידור חי מוגדר כשזה הגיע לעיצוב משלו.

בזמן שהופיע בפרק של חבר ברוס בוזיהפודקאסט של מוקדם יותר השבוע, מנחה תוכנית אירוח בשעות הלילה המאוחרות ו עקרות בית אמיתיות המנהל פתח בקשר לנקודות הדמיון בסט, והרגיש שהוא לא מקבוצת הטלוויזיה המאוחרת, ומערכות היחסים שלו עם אנדרסון קופר ו ג'ון מאייר.

"הייתי טוען את זה צפו בשידור חי מה קורה הגדיר מחדש מהי תוכנית האירוח בשעות הלילה המאוחרות…[WWHL] היה הבר הראשון בשעות הלילה המאוחרות – ג'יימס קורדן קיבל בר", חשף אנדי ב-iHeartMedia וב-Air Mail's שולחן לשניים עם ברוס בוזי. "ג'יימס קורדן הסתיים בערך [ripping off our set]."

אבל לא באמת אכפת לו.

"אני כל כך שמח שאנחנו עדיין הולכים, שזה כאילו, העתק נהדר את הסט שלי – לך עם אלוהים," הוא הצהיר.

לדברי אנדי, הוא מעולם לא הרגיש באמת שהוא חלק מהצוות של שעות הלילה המאוחרות, הכולל את ג'יימס, ג'ימי פאלון, סת' מאיירסו ג'ימי קימל.

"אני לא מרגיש לגמרי חלק מה [late-night television] קבוצת ואני בטלוויזיה בשעות הלילה המאוחרות כבר 13 שנים", הוא ציין, וסימן לצילום של Vanity Fair שנים קודם לכן.

"ואניטי פייר עשה את כל מנחי השידורים של לילה מאוחרת והם השאירו אותי מחוץ לזה, אבל הם הוסיפו את ג'יימס קורדן שאפילו לא היה באוויר עדיין, ו טרבור נואה שרק התחיל", הסביר.

באשר לחייו האישיים, אנדי חשב מדוע הוא עדיין רווק.

"אני כמו רווק לנצח בגלל שהרף שלי לגבי אנשים כל כך גבוה", הציע. "יש לי את החברים הכי טובים, ולכן אני משווה אנשים חדשים לאנשים שהכרתי כל כך הרבה זמן. אני פתוח לזה. עכשיו יש לי שני ילדים – אנשים באמת מחפשים בחור בן 54 עם שני ילדים?"

אמנם אנדי לא יצא, אבל הוא מבלה הרבה זמן עם חבר ותיק ומנחה שותף לסילבסטר של CNN אנדרסון, שיש לו גם שני ילדים.

"אנחנו המטופלים הגריאטריים האלה שמסתובבים רודפים אחרי הילדים שלנו, אבל תראה זה עוד דבר מקשר", ציין. "אני חושב שמה שהולך להיות באמת מעניין עבורנו, ככל שזה יתפתח, זה להיות אבות הומוסקסואלים וככל שהילדים שלנו מתחילים להבין יותר ויותר, 'אה, יש לי אבות הומואים'. אני כל כך שמח שבן [Cohen] יגדל עם וויאט [Cooper] ושבן יגדל לראות את אנדרסון ובנג'מין [Maisani] לגדל את וויאט וסבסטיאן".

גם במהלך הראיון, אנדי הודה שכשזה מגיע לג'ון, הוא לא הגבר הסטרייט הממוצע שלך.

"ג'ון מאייר הוא מישהו שנמצא מאוד בקשר גם עם הרגשות שלו", הסביר אנדי. "הוא מהר מאוד בחברות שלנו התחיל לומר, 'אתה יודע מה, אני חייב להגיד לך משהו, אני אוהב אותך'. הוא מישהו שיגיד, 'אני אוהב אותך ואני מוקיר אותך ואני מוקיר את הידידות שלנו' – רק הדברים האלה שסטרייטים פשוט לא בהכרח אמורים להגיד".

למידע נוסף על הראיון של אנדי עם ברוס, בדוק את הקליפ למטה.

צפו בשידור חי מה קורה נמצא כעת בהפסקה לחגים, אך הוא צפוי לחזור לבראבו לאחר השנה החדשה.קישור מקור