אנדי כהן מאשר את הפסקת RHOBH וחושף את תאריך הצילומים

קרדיט: Shutterstock/לב ראדין

אנדי כהן דנו לאחרונה במה שעתיד לבוא בבראבו ב-2023.

לאחר אישור העונה השלישית המשודרת כעת "גנגבאסטר" של עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי ועונה שביעית "פנטסטית" של עקרות הבית האמיתיות של פוטומק יסתיים בתחילת השנה הבאה, ה צפו במה שקורה בשידור חי המנחה נחשף מתי הצילומים יחלו בעונה ה-13 של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילסדנו ב עקרות בית אמיתיות של ניו יורק התפצל, ושיתף את תוכניות חג ההודיה שלו עם הבן בן השלוש בנג'מין והבת לוסי בת שישה חודשים.

"[RHOBH]אנחנו לוקחים הפסקה של דקה, ואז נחזור לצלם איתם בשנה החדשה", אישר אנדי בפרק ה-21 בנובמבר של E! חֲדָשׁוֹתנכשל בשיתוף פרטים נוספים על הקאסט הפוטנציאלי.

בנוגע ל רוניאנדי אמר שעונה 14 נמצאת כעת בהפקה בזמן רוני: מורשת הוא הבא.

"אנחנו מצלמים את החדש עקרות בית אמיתיות של ניו יורק שאני מתרגש ממנו, ואז נקבל מוֹרֶשֶׁת הולך," הוא הצהיר והוסיף כי העונה השלישית של טיול עקרות בית אמיתיות Ultimate Girls יתחיל להזרים ב- Peacock ב-2023.

באשר למשפחתו, אנדי אמר שהוא יחגוג את חג ההודיה בניו יורק בפעם הראשונה.

"אני תמיד הולך לסנט לואיס, שם נמצאת כל המשפחה שלי", הסביר. "הם נותנים לי הפסקה כדי שלא אצטרך לטוס הביתה עם הילדים השנה, והם באים לכאן".

אבל כשזה מגיע לבישול ארוחת חג ההודיה, אנדי משאיר את זה למקצוענים.

"שכרתי קייטרינג וסיימתי", הוא הכריז.

כפי שהמעריצים אולי ראו, אנדי גם דיבר לאחרונה על התוכניות שלו לסילבסטר, ורמז שבכל הנוגע להופעה שלו ב-CNN לספיישל החג, שמציג גם את חברו הוותיק אנדרסון קופראין לו תוכניות "להתפכח" אחרי ההופעה הפרועה שלו בשנה שעברה.

בתגובה להערות של המנהל החדש של CNN, כריס ליכטעם מי דיבר מגווןבאומרו שהשתייה של אנדי "שחקה את האמינות של אנשי CNN ופגעה ב'מכובדות' שהם עשויים ליהנות בקרב הצופים", אנדי תייג את כריס כ"חור הלילה" שלו בפרק של WWHL מוקדם יותר החודש.

"אני רק רוצה שתדע, אנדרסון ואני הולכים לחגוג חזק יותר ממה שאי פעם חגגנו בעבר בערב השנה החדשה! אתה מבין אותי!?" הוא צעק.

קישור מקור