אנדי כהן שאל על התקווה הקודמת שג'ן שאה ירצה

אנדי כהן מגיב לביקורת על תגובה של ג'ן שאה

קרדיט: Shutterstock/רון אדר, בראבו

אנדי כהן היה ערער על תקוותו הקודמת כי ג'ן שאה ירצה 'ללא כלא' לאחר ה עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי הודה בהונאה. לאחרונה היא נידונה ל-6.5 שנות מאסר.

בשבוע שעבר, אנדי שיתף את תקוותו לראיין את ג'ן, שלפי הדיווחים סירבה להשתתף במפגש המחודש בעצת היועץ המשפטי. ג'ן אמורה להתחיל את עונשה ב-17 בפברואר.

במהלך א CNN ראיון עם כריס וואלאסמשותף על ידי @queensofbravo בתאריך אינסטגרםאנדי נחקר על הערותיו הקודמות על ג'ן.

כריס ציין כי אנדי הצהיר בעבר על תקוותו שג'ן תרצה "ללא כלא". לאחר מכן שאל כריס מדוע אנדי יתייצב לצדו של ג'ן נגד האנשים שהיא הונה, כולל "קשישים".

בעוד אנדי הביע שהוא קיווה שהיא "חפה מפשע", כריס נרתע ואמר שההערה שלו נאמרה לאחר שג'ן הודתה באשמה.

בשלב זה, נראה היה שאנדי מתפתל במושבו, והוא שיתף שהוא לא בטוח ב"הקשר" של הציטוט. בסופו של דבר הוא הביע, עם זאת, שהוא חושב שג'ן צריכה "ללכת לכלא".

לאחר שהקליפ של CNN התפשט ברשתות החברתיות, אנדי לקח את זה אינסטגרם להתייחס לזה.

לאחר שהחמיא לכריס על כישורי הראיון שלו, אנדי אמר ש"הדבר" ש"נאסף" הוא הרעיון שהוא לא רצה שג'ן תיכנס לכלא.

"אני רק רוצה להבהיר את ההקשר", אמר אנדי, שהסביר שהציטוט הקודם שלו היה כתובת לאנשים שעדיין רצו את ג'ן בתוכנית. באותו זמן, אנדי אמר שיש לו שליטה מועטה על זה בהתחשב בעונש הפוטנציאלי שלה.

"הייתי צריך לשאול [Chris] מה [the context] היה… כי ההקשר שונה מהציטוט בפני עצמו, כפי שקורה לעתים קרובות", אמר אנדי, לפני ששיתף צילום מסך של הציטוט שלו, שנעשה בראיון עם Us Weekly.

"היא נידונה ב-15 בדצמבר, אז אני לא יודע מה להגיד לאנשים שרוצים אותה בתוכנית", אמר אנדי ב-17 בנובמבר. "אני מקווה שהיא לא תזכה בכלא והיא תוכל לחזור מיד… אבל יש לי הרגשה שהיא לא תהיה זמינה להצגה".קישור מקור