אנדי כהן מגיב ליציאת זמרת רמונה מ-RHONY Legacy

קרדיט: בראבו

אנדי כהן הגיב ל רמונה זינגריציאתו מ עקרות הבית האמיתיות של ניו יורק בפרק האחרון בתוכנית הרדיו שלו.

ימים אחרי שרמונה אישרה שהיא לא תהיה חלק מהפרנצ'ייז הקרוב רוני: מורשת ספין-אוף, שצפוי לכלול ג'יל זארין, קלי בנסימון, דורינדה מַחְרוֹזֶת, לואן דה Lessepsו סוניה מורגןאנדי אמר שבעוד שרבים ראו את היציאה שלה מגיעה, לא כולם היו מרוצים מזה.

"לא דיברנו על רמונה, שהודיעה שהיא לא חוזרת רוני: מורשת… אני חושב שזה היה די, אני חושב שאנשים ראו את זה מגיע," פתח אנדי רדיו SiriusXM אנדי כהן לייב.

"זה מעניין," הוא המשיך, "אחד הדברים המצחיקים האלה של האינטרנט, כלומר, בכל פעם שזה הוזכר, זה היה, 'בבקשה, בלי רמונה'. אתה נכנס לטוויטר, 'תפטר מרמונה!' 'לא רמונה'. בפעם השנייה שרמונה מכריזה שהיא עוזבת, 'לא, רמונה היא אגדה!' זה כל כך מצחיק."

למרות שרמונה בהחלט הייתה שנויה במחלוקת לפעמים, אנדי אמר למאזינים כי רוני OG העניק לבראבו "שנים מדהימות של טלוויזיה".

לאחר מכן נזכר אנדי בשיחה שקיים איתה לאחרונה, תוך שהוא מתגרה בכך ששניהם לא הצליחו להגיע להסכמה לגבי תפקידה הפוטנציאלי רוני: מורשת בגלל משהו שהתרחש בחייה של רמונה.

"היתה לי שיחה נהדרת איתה על זה לפני כמה שבועות והיא הייתה, אני חושב שהיא מאוד שורית לגבי מה שהיא מתרחשת בחייה עכשיו", הסביר. "אני אגיד, תן לי להגיד את זה. אני הולך להשאיר את זה שם."

בהצהרה לדף שש בשבוע שעבר, ראמונה אישרה שהיא לא תופיע בסדרה הקרובה.

"אני לא רוצה לעשות את ההצגה יותר", אמרה. "זה לא בשבילי בשלב זה."

שבועות לפני כן, במהלך הופעה ב- מציאות עם המלך בפודקאסט, רמונה הטילה ספק בהצלחתו הפוטנציאלית רוני: מורשת.

"הייתי שם הרבה זמן", ציינה רמונה. "אבל אני גם מרגיש כמו 'מורשת' [show], איך זה יכול להיות ממש טוב? האנשים שהם הולכים להחזיר הם האנשים שהם ממילא לא רצו לחדש".

"אז מה עכשיו? אתה הולך לקרוא לזה 'המופע המפסיד', 'מורשת הלוזר'?" היא תהתה.

קישור מקור