אנדי כהן מדבר על "הטקסט הכי מגעיל" מסלב, מרטינה סרטן

קרדיט: Shutterstock/DFree

אנדי כהן שיתף הודעת טקסט שקיבל מסלבריטאי ביום שלישי צפו במה שקורה בשידור חי לאחר שנחקר בתוכנית האירוח שלו בשעת לילה מאוחרת על מי שלח לו את "הטקסט המגעיל ביותר".

לפני אורח קרסון קרסלי הביט לאחור לרגע שבו הוא הצל על עקרות בית אמיתיות של ניו יורק אלום רמונה זינגר ותיאר את חוויית האירוח שלו סוניה מורגןאנדי חשף את תוכן ההודעה של הסלב ​​והתייחס מרטינה נברטילובההאבחנה האחרונה של סרטן.

"קיבלתי הודעת טקסט ממישהו שקצת הערצתי, שאומר לי להפסיק שאנשים יזרקו אותם לאשפה בתוכנית הזו. זה היה מרגיז", הודה אנדי בפרק ה-3 בינואר של WWHLוהוסיף שהוא "לא יכול לומר [who]."

בינתיים, בתחילת הפרק, אנדי הגיב למרטינה, אשתו של עקרות בית אמיתיות של מיאמי כוכב יוליה למיגובהמגיעה עם לא אחת אלא שתי אבחנות סרטן, כולל סרטן הגרון בשלב 1 וסרטן שד בשלב מוקדם.

"אני שולח את כל האהבה והתמיכה שלי לחברים שלנו מרטינה וג'וליה אחרי החדשות של אתמול. אנחנו חושבים על שניכם. אנחנו שולחים למרטינה נברטילובה כל כך הרבה אווירות חיוביות ומרפאות", שיתף.

בראבו ופיקוק התייחסו לחדשות גם בפוסט ששותף ברשתות החברתיות.

"בראבו [and] פיקויק שולח כוח ומחשבות חיוביות למרטינה נברטילובה ולמשפחתה לאחר האבחנה של מרטינה. אנו שולחים איחולים ותמיכה במאבקה באמצעות הטיפול שלה לקראת החלמה", נכתב בהודעת הרשתות.

במקום אחר ב WWHL בפרק, קרסון נחקר על דיבור פוטנציאלי שהוא עשה מאחורי גבו של ברבולבריטי.

"אולי אמרתי פעם שהשיער של מישהו נראה צמא… יכול להיות שזו הייתה רמונה", הוא הודה.

לאחר מכן אמר קרסון שבעוד שהזמן שהוא בילה עם סוניה בביתו היה רחוק מלהיות ארצי, ה רוני חבר השחקנים "היה למעשה אורח בית פנטסטי".

"יש לה הרבה דברים שלא ניתן להזכיר. לאישה הזו יש הרבה הלבשה תחתונה", הוסיף. "הייתי כמו, 'יש רק שבעה ימים בשבוע… למה יש לך 37 סטים?' זה היה מתלים של תחתונים וחזיות. התרגשתי."

צפו במה שקורה בשידור חי משודר בימים ראשון עד חמישי בשעה 10/9 ב-Bravo.קישור מקור