אנדי כהן פונה לכוכבים של עקרות בית אמיתיות הקוראות להתלונן, אם יציאת RHONY של ליזי תטופל, ומורשת הצילומים ללא רמונה

אנדי כהן מדבר עקרות בית אמיתיות שקוראות לו להתלונן

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

אנדי כהן מגיב ל עקרות בית אמיתיותטענות והכחשות של פנייה אליו בתלונות.

לאחר שכמה מהנשים דיברו עם Us Weekly ב-BravoCon, עם עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי כוכבים מליסה גורגה, דולורס קטניהו ג'קי גולדשניידר, עקרות בית אמיתיות של פוטומק חבר בהפקה רובין דיקסוןו עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג'של טיילור ארמסטרונג באומרו שהכי קל להתמודד איתם, אנדי אישר שרק חלק מההצהרות שלהם נכונות והסביר מדוע הנשים לפעמים שולחות יד.

"אני לא זוכר, אבל כמה מהם הייתי כמו, 'אתה צוחק עליי לעזאזל שאתה אומר שמעולם לא התלוננת בפניי?'", נזכר אנדי במהלך ראיון ב-27 בנובמבר עם Us Weekly. "אבל זה היה בעיקר, זה היה 80 אחוז נכון, אולי אפילו אחוז גבוה יותר נכון."

בעקבות הערות הנשים ל Us Weeklyשכלל RHOCשל שאנון בידור מודה שקרא לאנדי "פעם אחת" ו ויקי גונבלסון באומרו שהיא קראה לו "בכל עונה", אנדי סירב לומר איזו עקרות בית הכוכב הגיע הכי הרבה. במקום זאת, הוא אמר שהוא שומע לרוב מהגברות על תוכנית האירוח שלו בשעות הלילה המאוחרות, צפו במה שקורה בשידור חי.

"תלוי מה קורה אבל בדרך כלל הם לא מתקשרים אלי להתלונן יותר. לפעמים אם אומרים משהו על [WWHL]הם י [reach out]" הוא גילה.

אז רצה האאוטלט לדעת אם הוא מחפה ליזי סבצקיהיציאה השנויה במחלוקת של עקרות הבית האמיתיות של ניו יורקשהגיעה אחרי שהיא ספגה רטוריקה אנטישמית ואיומים, בעונה 14.

"אנחנו לא," הוא אישר, והמשיך להדגיש את ההודעות האכזריות שנפלטות לעתים קרובות ברשתות החברתיות.

"ברור שאני לא מאשר אנטישמיות בשום צורה. זה נראה מגוחך אפילו לומר את זה בימינו, אבל אנחנו כן ואנחנו צריכים להגיד את זה בקול רם. צייצתי משהו על אנטישמיות לפני כמה שבועות והתגובות שקיבלתי הספיקו כדי להבהיל אותי, אני חייב לומר", שיתף. "אז אני לא חושב שהמדיה החברתית עוזרת לקרב בין אנשים".

בנוגע ל רוני: מורשתאנדי הודה שקשה לחשוב על התוכנית בלעדיה רמונה זינגרשהודיעה על עזיבתה את הזיכיון בתחילת החודש.

"אני כל כך נרגש מהתוכנית עבור רוני העובדה שאנחנו מקבלים חדש לגמרי רוני ואז צוות שחקנים עם האהובים הישנים שלנו, בטח, כמובן שכן", הוא קבע.

גם במהלך הראיון, אנדי אישר שהוא פנה אליו בתני פרנקל בקשר ל מוֹרֶשֶׁת.

"כשהכרזנו מוֹרֶשֶׁת בהתחלה אמרתי, 'תראה, אנחנו עושים את זה'", הוא נזכר.

קישור מקור