אנדי כהן מחק את סיפור האינסטגרם של ג'ן שאה

אנדי כהן שיתף צעקה ל ג'ן שאה בסטורי שלו באינסטגרם ביום ראשון בלילה, אבל נראה שהוא מחק במהירות את סדרת הסרטונים ביום שני לאחר שלמד את עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי חבר השחקנים הודה באשמת הונאה.

לאחר שג'ן שינתה את הודאתה לאשמה לאחר שהתעקשה שהיא חפה מפשע במשך יותר משנה, צפו במה שקורה בשידור חי המארח, ששיתף כמה קליפים כדי להודות לה על מתנה מתוקה ששלחה לתינוקת שלו, לוסי, שאותה קיבל באפריל באמצעות פונדקאית, מחק את העדכונים.

"זה שאהמזינג. אני מודהם. זה נהדר", אמר אנדי בסרטוני ה-10 ביולי, דרך כָּבֵדכשהציג מיקרופון קריוקי ורוד שג'ן שלח לו בשביל לוסי.

ואז, בשלב מסוים ביום שני, לפני סימני התפוגה של הסרטונים של 24 שעות, הקליפים נעלמו לפתע מהעמוד שלו.

אנדי כהן משוויץ במתנה שג'ן שאה קנתה עבור לוסי

ביום שני, בצעד שהותיר רבים בהלם, ג'ן הודתה באשמה בהונאה וקיבלה עסקת טיעון שצפויה לקצץ באופן משמעותי את זמן המאסר שלה. כפי ש RHOSLC המעריצים אולי זוכרים, ג'ן עמדה בפני 50 שנים מאחורי סורג ובריח בשנת 2021, כאשר הואשמה בתחילה בהונאה והלבנת הון. עם זאת, לאחר שקיבלה עסקת טיעון שביטלה את האישום להלבנת הון, היא עומדת כעת בפני עד 14 שנים מאחורי סורג ובריח.

בבית המשפט, ג'ן אמרה לשופטת שהיא ביצעה "הונאה באמצעות רשתות, והציעה שירותים ללא ערך", והיא הודתה כי השתמשה ב"טלפונים ודוא"ל בין-מדינתיים".

"ידעתי שרבים מהרוכשים הם מעל גיל 55. אני כל כך מצטערת", היא הצהירה באמצעות Inner City Press.

באפריל 2021, רגע אחרי שג'ן נעצר, אנדי התייחס לפשעים הפוטנציאליים שלה במהלך פרק בתוכנית הרדיו שלו SiriusXM.

"אוי ואבוי! אני מחכה לראות איך זה יתפתח", אמר אז. "אין לי מה להוסיף למה שאנחנו כבר יודעים, מלבד שאני בהחלט מקווה ומתפלל ששום דבר מזה לא נכון."

חודשים לאחר מכן, תוך כדי צילום RHOSLC מפגש עונה שני, אנדי נתפס לא מוגן עד כמה ג'ן ידעה מעט על התקופה שהיא עומדת בפניה.

"את מואשמת בהונאה ובהלבנת הון," אמר לה אנדי. "יש אישום אחד של 30 שנה ואישום אחד של 20 שנה, נכון?"

"אני לא יודע," הודתה ג'ן.

"אתה לא יודע מה האישום?" ענה אנדי.

ג'ן תידון בגין פשעיה ב-28 בנובמבר.

קישור מקור