אנדי כהן מספרת לסנוקי למה היא לעולם לא תצטרף ל-RHONJ

קרדיט: MEGA

אנדי כהן בברכה ניקול "סנוקי" פוליצי לתוכנית הרדיו SiriusXM שלו ביום שני, שם הסביר מדוע הוא כל כך נגד הרעיון שהיא תצטרף ל- עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי.

בעקבות שנים של הלוך ושוב בין ה צפו במה שקורה בשידור חי המארח, 54, וה חוף ג'רזי הכוכב, בן 35, אנדי הודה שהוא לא התכוון לעורר ריב עם סנוקי כשסירב להצעה ללהק אותה לתוכנית הריאליטי בראבו ארוכת השנים שלו.

"עכשיו סנוקי ואני היינו במלחמה ציבורית שלא התלהבתי ממנה כי אני לא רוצה להיות איתך במלחמה, סנוקי", אמר ב אנדי כהן לייב ב-23 בינואר, דרך אֲנָשִׁים.

"גם אני לא. היית רק קצת סרקסטי אז הייתי צריך לחזור," ענתה סנוקי.

במבט לאחור, אנדי גילה, "אמרתי, 'אני לא רואה את זה'. ימין. הייתי כמו, 'אני לא רואה את זה בכלל. אֵיִ פַּעַם.' עכשיו הנה הסיבה שאמרתי את זה: אני רואה אותך כאחד הפנים של MTV והפנים של חוף ג'רזי. וכך מבחינתי, זה כמו לשים את מיקי מאוס בסרט מצויר של באגס באני. זה שונה מדי. אתה יודע למה אני מתכוון?"

לדברי סנוקי, היא "לא כועסת" על אנדי היום, אבל היא לא אהבה את הטון שהוא השתמש בו כשדן בעניין. למעשה, בזמן ההופעה ב- הכל אייקוני הפודקאסט בינואר של השנה שעברה, היא תיארה אותו כ"כל כך אגרסיבי" ואמרה שהוא צריך "להירגע".

"פשוט לא אהבתי את הקטנה שלך, 'לא, אני בסדר'", אמרה סנוקי לאנדי ביום שני.

"לשם אני לוקח את זה רחוק מדי," הוא הסכים.

"אנחנו בסדר. אני אוהב אותך", אישר סנוקי בעוד אנדי הוסיף כי השניים "לא במלחמה".

כפי שהמעריצים זוכרים, אנדי התייחס ל"קרב המזויף" שלו עם סנוקי WWHL ביוני כחברה שלה, ג'ואי קמאסטהשימש כברמן.

"אני במאבק מזויף עם סנוקי שהוא לא דבר אמיתי. אני אוהב את סנוקי, בסדר?" אנדי אמר לג'ואי. "אני מרגיש שאנשים ממשיכים לנסות לתקוע אותה ולדרבן אותה למשהו, ואז זה נכנס לעניין שהיא ואני בריב. תוכל בבקשה להגיד לה שאני אוהב את סנוקי?"

"הדבר היחיד שלי הוא שהיא כל כך מזוהה איתה חוף ג'רזי ו-MTV. היא בנתה תוכניות ריאליטי של MTV. אז בראש שלי, פשוט חשבתי שזה כמו לשים קרדשיאן, כאילו, עוד תוכנית שאין לה שום קשר לזה", הסביר עוד. "זה כמו שני עולמות שונים. זה היה הדבר היחיד שלי. זה לא היה שום דבר אישי".

סנוקי גם לקחה על עצמה את הנושא באינסטגרם ואמרה למעריצים, "אני יודע איך זה התחיל אבל לא ביקשו ממני להיות עקרת בית".

קישור מקור